Poszukiwany Animator 3D

Hejka. Zbieram właśnie ekipę do aniamcji 3D, pod Blender. Nie mogę znaleźć żadnych choćby średnich animatorów, którzy byli by chętni przeprowadzić się do Wawy. Praca płatna- o ile wypali, bo bez dodatkowego animatora się nie podejmuję i biznesmen z którym współpracuję nie złoży wniosku. Animacja, a w zasadzie aniamcje, dotyczą problemu “wykluczenia społecznego” (bezdomni itp.).
Jak co proszę o przesłanie portfolio. Więcej informacji na priv.
Moje prace: http://1divagor.wixsite.com/besaleelstudio

Pozdrawiam +
Marcin

Odpalam portfolio, leci muzyka, której nie potrafię wyłączyć, zamykam kartę. Dziękuję

Mam jakiś błąd wixa i nie byłem w stanie jej wywalić. Uwierz mi, że wkurza mnie to bardziej niż Ciebie (słyszę ten utwór od paru lat i już nie wytrzymuję). Skąd taki zły humor kolego?

Dobra- Wywaliłem drania całkiem. Huraa! : ). Już nigdy więcej muzyki an stronie.

Co to znaczy “o ile wypali” ?

Czy to projekt charytatywny ?

pozdrawiam

O ile wypali, bo puki co wszystko opóźniło się o 2 miesiące, a biznesmen który załatwia pieniądze, zachowuje się tak, że ja nie wiem czy coś robi czy nie : /. Prac charytatywna nie wchodzi w grę.

Jeśli kogoś takiego nazywasz biznesmenem to tylko pogratulować :slight_smile:

Wiesz- Założył gdzieś 40 szkół i operował już na naprawdę duzych kwotach. Zdecydowanie jest biznesmenem. Pytanie brzmi- Czy producentem filmowym też.