Poszukiwany do współpracy programista (współtworzenie fabularnych dodatków do gry Wiedźmin)

Witam, jestem liderem grupy eLeR Creative. Tworzymy non-profit fanowskie modyfikacje do gier, w chwili obecnej głównie do serii The Witcher.

Poszukuję osób (programistów) chętnych do pomocy przy realizacji projektów, które mają na celu stworzenie dodatków fabularnych do ww. serii. Mam na myśli głównie wdrażanie questów i pisanie skryptów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi developerskich - Dj’inni / RedKit / Radish Modding Tools. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila eler.creative@gmail.com

Nasze dzieła takie jak „Wiedźminkołaj”, "Wesele", „Maskarada”, „W potrzasku”, „Rozdroża”, "I klątwa, i miłość, i zdrada" charakteryzują się wysoką jakości. Docenili to sami developerzy gier w tym CD Project, który pierwsze dwa z ww. zamieścił w oficjalnym wydaniu platynowym pierwszej części gry Wiedźmin. Niejednokrotnie developerzy gier nawiązywali indywidualną współpracę z poszczególnymi członkami naszego zespołu, a także zatrudniali ich w swoich szeregach – Techland, CD Projekt ReD, Reikon Games.

Chciałbym też zwrócić uwagę na nasze ostatnie dzieło - przygodę "Maskarada", która miała premierę na początku roku 2020 i osiągnęła niesamowitą popularność wśród społeczności graczy. Pisano o niej praktycznie na każdym internetowym portalu poświęconym grom w Polsce, a także polecał ją słynny developer gier CD Projekt. To dopiero początek, gdyż w najbliższym czasie jest planowane wydanie wersji międzynarodowej (angielski dubbnig, rosyjskie i węgierskie tłumaczenie).

Obecnie Wiedźmin jest bardzo popularną marką dlatego myślę, że uczestnictwo w naszych projektach to świetna reklama i zaistnienie na rynku gier komputerowych nie tylko w Polsce ale i za granicą.

W planach na przyszłość jest tworzenie modyfikacji do innych gier, a także wydanie niewielkiej (na miarę możliwości) komercyjnej gry.