Poszukiwany Grafik 2D/Animator do Clickera!

Witam.
Jestem młodym ‘tworca’ gier. Robie aktualnie swój projekt. Szukam do ekipa grafika 2D lub Animatora. Aktualna graficzka sama nie daje rady, dlatego poszukuje kogos kto ma umiejetnosci i wie jak je przelozyc. Wiecej nizej :slight_smile:

[PROJEKT]
Uznaje, ze projekt jest skończony w 40%. [Mechanika 30, grafika 10].
Będzie to gra mobilna w wersji 2D.
Mechanika opiera się na bardziej zaawansowanym clickerze, tzn. tapanie = odejmowanie zycia przeciwnikowi = zarabianie zlota. Zloto można wydac na roznego rodzaju bronie, ulepszenia, skille. Po więcej zapraszam na PW, nie chce zdradzać wszystkiego :wink:

[EKIPA]

Projekt Manager/Programista - Michał ( Postujacy )
Grafik - Marta
Grafik - Miejmy nadzieje, ze Ty :wink:

[OCZEKIWANIA]

Oczekuje abys umial dostosowac się do zdania każdego lecz bardzo dobra cecha byłoby posiadania swojej wizji i brac strachu przed pokazania jej mnie.
Komunikatywnosc.
Umiejetnosc korzystania z niektórych gotowych wzorcow ( Aktualna graficzka rysuje wyszstko recznie na tablecie graficznym ).

[WYNAGRODZENIE]

Aktualnie nie mogę zaproponować zadnego wynagrodzenia.
Planuje wydac gre jeszcze przed czerwcem.
Zyski będą podzielone na wkład pracy przez dana osobe. ( Przewaznie równo dzielone )
Nigdy nie można przewidzieć ile zarobi gra ale przeważnie na start zarabia jakies drobe tysiące przy lekkiej reklamie.

* [ZAPRASZAM DO PISANIA PW :)]
* [POZDRAWIAM, xMICE]

Jedna osoba została znaleziona! Zapraszam do zgłoszenia, jeszcze jedno miejsce wolne! :slight_smile:

hej jestem zainteresowana, poniżej kilka moich prac

pozdrawiam
Martyna

z ciekawości, udało sie wydać?

Niestety ekipa rozpadla się po jakims czasie, nie zrozumieliśmy się w projekcie :slight_smile: