Poszukiwany grafik 2D (grafika rastrowa i wektorowa) pikelart


#1

Jesteśmy hobbystycznym niewielkim początkującym studiem zajmującym się tworzeniem gier komputerowych 2D.
Nazwa studia ,Evolv Pixel Studio" i niezmiernie potrzebujemy do naszego zespołu grafika hobbystę pasjonata na dłuższą metę, który nie boi się wyzwań i nie zrezygnuje po miesiącu współpracy. Obecny skład zespołu to dwóch programistów oraz jeden muzyk.
Bardziej interesuje nas dalsza współpraca, która w przyszłości może zaowocować solidnym wynagrodzeniem jeśli stworzone projekty spełnią wymagania, a same produkcje zostaną przyjęte ciepło wśród graczy.
Obecnie pracujemy nad grą platformową 2D tworzoną w środowisku programistycznym GMS
Gra ukaże się na platformy PC/Android/Linux (więcej szczegółów na temat produkcji w korespondencji mailowej na skofranci@gmail.com)
Jest to nasz debiut na arenie India games Nasz projekt początkowo był nie dużą grą stworzoną na potrzeby pracy inżynierskiej ; jednak z biegiem czasu ewaluował więc postanowiliśmy,że zajmiemy się Jego produkcją.
Gra powstaje od 2014 roku,ale ze względu na brak stałego grafika w zespole projekt był dłuższy czas zawieszony.Przez ten okres czasu pracowaliśmy nad silnikiem gry,który został praktycznie ukończony.Gra wymaga dużego nakładu pracy od strony wizualnej.
W załączniku przedstawiamy jak mniej więcej wygląda jedna z części scenerii samej gry, jak i kilka plansz intra. Oczywiście co do koncepcji grafiki jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje sugestie.Możemy dostosować się do stylu graficznego jaki reprezentuje grafik:-)
Gra ma status beta.Na życzenie możemy przesłać demo grywalne gry.#2

Cześć.
Robię pikselart, ale nie przewiduję opcji pracy bez wynagrodzenia, tym bardziej, że pojawia się w ogłoszeniu info o rotacji grafików.

Projekt, nad którym w tej chwili pracuję “z doskoku”:
https://www.behance.net/gallery/65084223/Let-them-fight-(recent-pixelart-project)