Poszukiwany grafik 3D do gry mobilnej


#1

Razem z zespołem tworzymy gre na urządzenia mobilne i poszukujemy grafika 3D.

Krótki opis gry:

Gra polega na wbiciu kulą wszystkich znajdujących sie na mapie innych kul. Coś w stylu gry w bilard, ale trochę zmodyfikowane. Oprawa graficzna ma być skromna i miła dla oka, zwykłe lowpoly. Podczas rozgrywki będą różne rodzaje kul czy też dziur, do których mają być wbite, co pozwoli na większą różnorodność.

Poziomy będą miały różne tematyki, co będzie definiowało poszczególne elementy rozgrywki jak speed boostery czy shockwave ball. Będą futurystyczne, a także średniowieczne, w planach jest kilka tego typu klimatów. To co będzie odmienne od innych produkcji to to, że poziomy będą uruchamiane losowo, a nie w danej kolejności. Chodzi o to, żeby utrudnić nieco rozgrywkę i wprowadzić ku temu powiew świeżości, gry oczywiście skończyć się nie da, oczywiście całość będzie stale rozwijana.

Jak na razie mamy wykonane kilka poziomów oraz większość niezbędnych elementów umożliwiających rozgrywkę. Na ten moment tak naprawdę przydałaby się osoba, która przygotowałaby trójwymiarową grafikę do całości.

Kontakt poprzez wiadomość prywatną na gamedev albo mail reeyugames@gmail.com

Poniżej parę gifów prezentujących gierkę, żeby nie było, że piszemy z pustymi rękoma :stuck_out_tongue:
Desktop 2017-12-16 13-16-35(3)