Poszukiwany grafik 3D do projektu gry

Jestem w trakcie prac nad projektem gry strategicznej. Zajmuję się programowaniem. Projekt powoli zmierza ku końcowi, dlatego zaczynam się rozglądać za grafikiem, który przygotuje niezbędne modele. Budżet nie jest zbyt duży, ale modele też nie muszą być z najwyższej półki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt.

Do zrobienia jest ok.:

• 14 modeli budynków + animacje pracy do niektórych budynków jeśli się uda
  • 6 modeli jednostek
  • 2 modele pojazdów (lekkie + ciężkie)
  • 11 modeli uzbrojenia możliwego do zamontowania na pojazdach / budynkach obronnych

Jest to mój pierwszy projekt takich rozmiarów, dlatego szukam grafika z podobnym doświadczeniem, który szuka bardziej możliwości rozwoju niż wysokiego wynagrodzenia za pracę.
Styl nie jest narzucony, tak samo jak rozmiary obiektów. Ważne, żeby wszystko było spójne.

Napisz co i jak na priv (lub tutaj). Chodzi mi o szczegóły, rodzaj grafiki, środowisko oraz lore gry.

Napisz w jakim stylu mają być obiekty a zrobię Napisz na mojego maila. chrominskipl@gmail.com

Do mnie też możesz napisać, napisz tylko styl i czy low poly czy szczegółowe. No i stylizacja czy bardziej prosto i kreskówkowo czy ciut bardziej realistycznie :confused: .

Witam, chetnie nawiaze wspolprace. W razie zainteresowania wspolnego stworzenia gry prosze napisac 93.damian.ciolek@gmail.com
Podsylam portfolio w razie checi zobaczenia moich prac zwiazanych z game dev:
https://www.artstation.com/artist/blenderartist
Pozdrawiam
3D Artist

Czy to dalej aktualne?
Jestem zianteresowany

W dalszym ciągu szukam grafików zarówno 3D jak i 2D.