Poszukiwany Grafik 3D

Witam!
Razem z moim nowym zespołem poszukuję grafika 3D zdolnego do zdalnej pracy, głównie przez Discorda. Najbardziej zainteresowani jesteśmy umiejętnością modelowania postaci (modelowanie twarzy, układanie siatki UV, teksturowanie, rysowanie normalmap oraz tworzenie retopologii) do animowania za pomocą performance capture. Jednakże modelowanie obiektów statycznych nam wystarczy. Nie ważne, czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym. Każdy wnosi coś nowego do projektu, więc jeśli tylko chciałbyś współpracować, daj o sobie znać. :wink:

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy dużo potrafią, mają wielki zapał do pracy oraz plan na przyszłość. Aktualnie praca nie przynosi nam zysków w postaci materialnej, ale już w przyszłym roku planuję rejestrację grupy. Mamy ambicję do stania się jednym z czołowych przedsiębiorstw produkujących gry komputerowe.

Oferujemy miłą atmosferę, możliwość rozwoju, a jeśli zdecydujesz się dołączyć do na stałe, to po czasie rejestracji i osiągnięcia przez nas (planowanego zresztą) sukcesu, obiecujemy płatne zatrudnienie.

Witam, mam pytanie - czy osoba kompletnie świeża będzie mile widziana? :smiley:
Pozdrawiam

Witam
Jestem zainteresowany wspolpraca. Zajmuje sie glownie tworzeniem postaci, jednak czasami lubie sobie machnac hardsurface’a.
Kontakt: larinusek.95@o2.pl lub na priv.