Poszukiwany programista do ambitnego projektu Unity 3D - Sprawdź!

Poszukiwany szeroko uzdolniony programista. Szukam osoby która będzie kreatywnie wspierała oraz dążyła do jak najwyższej formy jakościowej projektu. Kontaktowej, doświadczonej osoby i obytej z silnikiem Unity 3D.
Jestem grafikiem, game designerem tzw samoukiem, ale doskonale sobie radze w Blenderze, podstawy substanca paintera czy gimpa,a także znam dobrze środowisko silnika Unity 3D, nad projektem pracuje sam.

(NA DOLE SĄ DWA FILMIKI Z PROTOTYPU)

Teraz tak, żeby nie było niejasności – Połowa modeli jest moja, a Ze względu na dużą ilość modeli posiłkuje się gotowymi modelami płatnymi/bezpłatnymi z licencja do użytku komercyjnego - jednak są one przeze mnie dopicowane, poprawione, często ze zmienioną teksturą, siatką czy to nowymi elementami. Jeśli chodzi o mechanike gry kupione mam kilka assetów. A to co jest na filmie to tylko zarys.

Poniżej przedstawiam showcase/trailer początkowego obozu, (przepraszam za słaba jasność, ale vegas zle wyrenderował mi film, a także fraps mi sie wylaczal co chwile bo nie mam licencji na niego), jest to tylko początkowy prototyp, w końcowej fazie projektu, będziemy mogli go sami wybudować, poprzestawiać światła czy dodać więcej płotów z drutem w celu defensywy naszej bazy.

Z góry uprzedzam, projekt nie jest trudny do realizacji, nie jest to MMO, kolejne rpg czy Bóg wie co. Moglbym porownac projekt do survival-horror z elementem urozmaicającym rozgrywke, a mianowicie systemem sieciowym (p2p) – Kooperacja dla dwóch graczy.

NA dzień dzisiejszy, gotową mam:

• dokumentacje projektu w formie początkowej know how. Można z niej wywnioskować mechanike, zarys fabuły, prefaby oraz wiele innych informacji
  • modele, animacje posegregowane w foldery, materiały Normal, height, smoothness, ao… w 70%, wystarczająco aby wykonać wypasioną wersje alfa gry,
  • Licencje na assety z dokumentacją które ułatwią i przyspieszą wstępne dłubanie nad projektem,

Pracując ze mną zapewniam:

• Finansowanie wszystkiego co związane z grą - Assety, steam direct, konsola programisty google play,
  • Pomysł na crowfunding oraz marketing gry,
  • Własna firma, całe rozliczanie przychodów z gry biorę na siebie, kwestie prawne oraz biuro rachunkowe.

Jednym słowem otrzymasz wszystko na tacy, dołączasz się do mnie i wspólnie kończymy projekt.

Poszukuje tylko osoby z doświadczeniem która może pochwalić się jakimkolwiek zaawansowanym projektem oraz jest obyta w stopniu bardzo dobrym z silnikiem Unity 3D, a także zna się nad systemem sieciowym (p2p).
Przed przystąpieniem do prac nad projektem, podpisujemy umowe na zabezpieczenie dla mnie, z góry ustalimy przydział roli oraz końcową działke pieniężną jeśli takowa będzie na co licze.

Zgłoszenia proszę składać w prywatnej wiadomości lub na adres email, przedstaw proszę swoje doświadczenie, nie pisz tylko, że jesteś chętny, opisz się. Email: krzysztofunity @ wp.pl

Jeśli są jakiekolwiek pytania zapraszam na email, nie odpowiadam pod ogłoszeniem, dopóki ogłoszenie jest aktualne będzie na stronce, w przeciwnym razie dodam wzmianke i uprzedam, że na razie poszukiwany jest TYLKO programista! Kompozytorom, grafikom, rysownikom dziękuje na razie. W przyszłości dodam osobny na to temat.

GAMEPLAY:

Koniecznie wlacz dzwiek :slight_smile:

Krótka prezentacja

Co jest takiego tajnego w wynagrodzeniu jakie oferujesz za ciężką pracę programisty że tylko i wyłącznie w ukryciu chesz o tym rozmawiać?

Napisz ile oferujesz miesięcznie dla programisty Unity?

Jaką formę współpracy oferujesz, UoD, UoP, B2B?

Gdzie mieści się biuro?

Jaki sprzęt oferujesz do pracy?

Tu nie załatwiamy spraw na PW ale na LEGALU.

Nie odpowiadam na takie zaczepki które nic nie wnoszą do mojego życia i jesli ktoś byłby zainteresowany to się odezwie na pw, ale „nakarmię cię” bo widzę, ze jesteś czepliwy. Ale jeśli szukasz biura z prywatnym polem do mini golfa, kartę multisport i wynagrodzenie z góry to nie masz czego tu szukać.

Po pierwsze ogłoszenie mieści się w „ogłoszenia”, a nie w „oferty pracy/jobs”, wiec za cholerę nie wiem co miales na myśli mówiąc mi o wynagrodzeniu?

Po drugie jakbys doczytał zaznaczyłem, ze ustalamy stawkę końcową jeśli projekt przyjmie się komercyjnie, już ja samym początku żeby później nie było niejasności.

Ps. Nie tylko ciężką prace robi tutaj programista, szale są wyrównane, a sprawy załatwiam jak ja chce.

Witam! Czy może przyda się również pisarz, storymaker? Z ogółu widzę że gra to horror, a zawsze przydatna jest fabuła. Jeśli jest pan zainteresowany, zapraszam do wiadomości prywatnej po informacje dotyczące portfolio itp.

Napisałem na dole, ze szukam tylko programisty. W razie czego dodam nowy temat. Pozdrawiam

Czyli Ty zabezpieczasz się na MAXA przejmując WSZELKIE prawa do gry a ktoś robi za FREE i odchodzi z niczym?

Szukasz dalej zaczepki? Gdzie to napisałem? Daruj sobie albo masz zły dzień albo masz problem ze sobą…

Tak dam ci wszystkie assety, wszystkie modele, animacje, gotową plansze, całą scenę bez zabezpieczenia… No szapo ba normalnie dla Ciebie… Zabezpieczenie w postaci takiej abyś nie uciekł z moimi modelami oraz podpisujemy umowe o zachowaniu poufnosci.

Zajmij sie tak lepiej jakims projektem MMORPG…:rofl:

Przesadzasz, jedno z niewielu dobrych ogłoszeń tu. Można się zabezpieczać umową, czasem nawet trzeba.

A skąd wiesz? Znasz treść tej umowy?