Poszukiwany zespół do zrobienia gry mobilnej


#1

Hej wszystkim,

Poszukujemy aktualnie zespoły do zlecenia zrobienia gry mobilnej. Zainteresowane zespoły proszę o podesłanie zrealizowanych już projektów, nad którymi pracowaliście. Więcej informację udzielę w wiadomości prywatnej wysyłając GDD.

Pozdrawiam


#2

Hej załączam moje portfolio. Występuję w roli grafika komputerowego.


grafika na potrzeby gier mobilnych: https://emaceart.myportfolio.com/gamedev

Występuję w charakterze grafika 2D,3D tekstury
Pracuję w blender, photoshop, krita, unity
Zapraszam do współpracy.


#3

Cześć, jestem zainteresowany. Jeden z projektów https://apkpure.com/pl/furyman-the-dragon-warrior-☯/com.dragwa.furyman/ (na google playu zmienili coś w regulaminie i usunęli grę, za kilka godzin powinna być ponownie pod tym adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dragwa.furyman )
PS. Mały jest ten świat, bo wysłałem niedawno maila do Ciebie w innej sprawie :slight_smile:


#4

Witam!
Jestem absolwentem szkoły muzycznej II st i tworzę własne utwory. Chciałem się polecić, mam doświadczenie w tworzeniu muzyki do gier, reklam i filmów. Z przyjemnością stworzę muzykę do gry.
Moje portfolio: soundcloud.com/roobenzbeats
Kontakt: roobenzb@gmail.com
Pozdrawiam
Ruben


#5

www.synthphonia.com oto moje portfolio :slight_smile: Kompozytor i Sound Designer z własnym studiem nagraniowym poleca się :slight_smile:


#6

Cześć, z tej strony sound designer/kompozytor z doświadczeniem w filmie. Poniżej wrzucam linki do filmografii i do przykładowego zwiastuna z autorskim udźwiękowieniem i muzyką.

https://drive.google.com/file/d/1tPJTkXuItqaD4oFICG8d8Mdc5_UXvQLa/view?usp=sharing - Assassin’s Creed: Unity od firmy Ubisoft. Nie posiadam żadnych praw do warstwy wideo

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=11164642 - filmografia