Poszukuje CHĘTNYCH do tworzenia gry w CLICKTEAM FUSION 2.5

Nie wiem czy ten portal jest przeznaczony dla innych programów jak unity3d
lecz chciałbym zaprosić parę zainteresowanych osób do współpracy ze mną
nad w miarę dużym projekcie w CLICKTEAM FUSION 2.5 potrzebuje
2 grafików 2d (najlepiej wektor)
2 muzyków
2 skrypterów do skryptów
2 testerów
dziękuje za przeczytanie
więcej info: https://ukangame.wixsite.com/game

Nie licz na tłumy, to zniechęca: 'Aby dołączyć do studia należy skończyć dwanaście lat gdyż tyle ma założyciel studia

tworzone przez nas gry będą darmowe nie będziemy wystawiali ich na sprzeda".

W skrócie: Nikt nie będzie chciał współpracować z założycielem, który ma 12 lat.

to co mam zrobić aby ludzie za mną chcieli współpracowac

Uczyć się określonej dziedziny i potem do kogoś dołączyć, minimalnie w wieku 16-17 lat, więc tak te 4-5 lat na szlifowanie umiejętności.

dzięki a co polecasz jak “zacząć” (drugi raz)

Na początek nauczyć się poprawnej polszczyzny, a reszty - zależy co preferujesz. Pozdrawiam.

Najpierw się ucz, nikt za ciebie wszystkiego nie zrobi. Duży jest ludzi takich jak ty “mam pomysł na grę, zróbcie mi ją, ja popatrzę”. Poradników w internecie jest dużo nawet po polsku zrealizuj jakiś mały projekt potem kolejny i kolejny. Za każdym razem coraz większe, a nie odrazu grę która dorówna Wiedźminowi 3.

Od siebie dodam: przygody z gamedevem nie rozpoczyna się od skompletowania zespołu ale od skompletowania książek i wiedzy. Zespół powinien ci się stworzyć sam w momencie gdy już nad czymś konkretnym pracujesz, masz jakieś wyniki i skilla, żeby ciągnąć projekt dalej. Jeśli bierzesz się za programowanie to minimum jedną czwartą tego, co masz do zaprogramowania powinieneś być w stanie wykonać sam, bez grafików, muzyków, ludzi od skryptów czy testerów… Tych ostatnich potrzebujesz tak na prawdę na samym końcu projektu.

Możesz więc zrobić źle, czyli po swojemu, albo dobrze, czyli tak, jak ci tu radzimy :wink: