Poszukuję Concept Art

projektowanie-gier

Witam poszukuje Concept Art do gry. Za darmo chyba że jak wystawiamy gre i może parę groszy się zarobi.

Hej. Jestem zainteresowany. Gdzie podpisać? Chciałbym też oddać swoją nerkę i pracować minimum rok czasu bez wynagrodzenia.

Podanie przyjęte. Szpital Tadeusza Kościuszki 6, 88-300 Mogilno
Proszę się nie przejmować, że piszą o nim umieralnia. To tylko źli ludzie.

Dobra chłopie, jesteś wytrwały, to Ci trzeba oddać :smiley:

Przewiń coś o swoim pomyśle na grę, powiedz jaki masz plan, czy coś umiesz, co byś przy tym robił.
Nie bój się, nikt Ci tutaj pomysłu nie ukradnie - każdy ma przynajmniej kilka swoich, które tylko czekają na odrobinę wolnego czasu xd

Na razie napisz to tutaj w komentarzu. Jeżeli to co napiszesz będzie miało jakiś sens, to postaramy się to skonsolidować jakoś, i wtedy załóż ładny schludny temacik, albo najlepiej edytuj jeden z poprzednich i będzie cacy, nikt już nie będzie się czepiał :smiley:

Witam,

Jestem zainteresowany współpracą z tobą. Może ci się przyda początkujący grafik 3D. Dopiero zaczynam swoją przygodę i chciałbym złapać gdzieś jakiś projekt.

Grafika 3D to nowe hobby wcześniej byłem programistą więc może się przydam.

Pozdrawiam

@Flapii w czym robisz grafikę, pokaż jakieś przykłady, oferuję 12.000zł miesięcznie dla grafika na potrzeby gry, ale mam problem ze znalezieniem dobrego grafika.

No mi pasuje pod dwóma warunkami

1. Praca zdalna
  2. Praca wykonywana na kartce / czymś w stylu białej tablicy

Cześć,mogę wziąść udział w projekcie

Witam,

Chętnie podejmę współpracę

Witam,

Chętnie podejmę współpracę, zapraszam