Poszukuję doświadczonych ludzi do budowy nowego studia/zespołu na Śląsku

Witam,

Poszukuję doświadczonych ludzi do zbudowania nowego studia/zespołu na terenie Województwa Śląskiego. Zespół w pierwszej kolejności zajmie się produkcją strategii ekonomicznej 2D na PC (coś na kształt Fallout Shelter) na silniku Unity. Zespołowi za udaną współpracę oferuję udziały w spółce i/lub w zyskach z gry. Wszelkie szczegóły produkcji oraz strategię rozwoju studia zdradzę osobom zainteresowanym ewentualną współpracą. Do pracy potrzeba:

• Grafika 2D, który również zajmie się animacją 2D

• Programisty C#

• Level Designera

Zainteresowanych proszę o kontakt na : studio.kontaktdev@gmail.com

Proszę o kilka słów o sobie, o swoim doświadczeniu w branży lub CV

Z osobami zainteresowanymi chciałbym się spotkać osobiście żeby omówić warunki ewentualnej współpracy.

Pozdrawiam

Kaj to jes? a no ślonsk !..
A to za daleko :x… ja z Warszawy, warszawiok gorol jeden… xD

12 lat doświadczenia w Level Designie, programowanie C++, C#, PHP, JS, J, CSS - w ogóle css można nazwać programowaniem?..

Grafika 2D i 3D oraz animacja, zobacz jaka seksowna stronka: Loregan.com
Nie che mi się jej kończyć xD zostanie pewnie tak przez najbliższe lata

Kiedyś działała ale chciałem przenieść na Canvas bo nowe i lepsze i w ogóle !.. :o lol
a że mi się znudził GameDev to mi się nie chce jej kończyć…

Obecnie tylko siedzę w jednej z moich ulubionych gier…
Mam trzy ulubione serie gier:

• The Elder Scrolls
  • Total War
  • Anno

Obecnie bawię się dalej w Skyrimie, tworzę seksownego moda w którym znaleźć będzie można innych twórców modów i gier i pogadać z ich wirtualnymi postaciami.

Tz. Sausan Hotel
Obecnie inni twórcy wspierają mnie tak że wysyłają mi zdjęcia swojego pulpitu, każdy pokój w Sausan Hotel będzie posiadać komputer a na komputerze rzeczywisty pulpit twórcy Modów do którego pokój należy :o

To jest np. mój:

A tutaj dalej WIP ( BakaFactory )

Moje seksowne ENB trochę psuje zdjęcie bo rozświetla je za bardzo ale uważam że i tak seksowne xD pozatym nie musisz używać mojego ENB jest tak dużo innych ENB :smiley:

Tu jeszcze inny pulpit też seksowny:

Ten to się wpasowuje dosłownie IDEALNIE :o

Jakbyś chciał ze mno pogadać to mogę przynajmniej czasem rzucić ci jakimś darmowym modelem, grafiką skryptem czy porobić lvle zdalnie :x…

Jako gorol nieprzodowy niestety do ślonska nie będę jechać…

Łap discorda: https://discord.gg/2Vh6NVc

Jeśli chcesz to mogę ci czasem zapodać jakiś model 3D grafikę skrypt albo popracować nieco nad level designem… myślę że 0 zł / godzinę to dobra cena

Discord jest obecnie w strasznym stanie więc napisz do mnie na PV jeśli się w ogóle zdecydujesz napisać, na Discordzie możesz zobaczyć też tymczasową moją pracę nad nowym projektem dla Factorio jednak obecnie jest porzucony.

Jesli chodzi o to w czym pracuję:
Grafika 2D:
:: Tylko Gimp

Grafika 3D:
:: Zbrush
:: Blender
:: Wings 3D ( szybko można proste bloki robić )

Animacja 3D ( bo 2D nie robię - nie umiem )
:: Blender

Programowanie:
:: N++ ( tak bez kompilatora )
nic więcej :)… N++ jest wystarczający inni się martwią o kompilowanie :stuck_out_tongue:

Silniki:
Głównie siedzę w CreationKit bethesdy lecz bawiłem się już też Unrealem i nowe ogarnę w mgnieniu oka, bawiłem się również Cry lecz nie mam zamiaru dotykać rakotwórczego Unity.

Unity to najgorszy syf jaki mógł powstać, głównie mi chodzi o społeczeństwo…
Jak widzę że gra się uruchamia i “Made with Unity” to zazwyczaj Alt+F4 bo wiadomo darmowe assety darmowa muzyka darmowe skrypty wszystko za free

i wydali sobie to jako grę…
Dlatego Unity można uznać za gwarancję jakości… niskiej jakości…

Ale się rozpisałem :o…
ale ja to w sumie lubię pisać :)…