Poszukuję grafika/animatora 2D


#1

Cześć!

Zespół studentów poszukuje grafika/animatora 2D do współtworzenia naszej gry.

Krótko grze:

Gra polegać będzie na walce z bossami na zamkniętych arenach. Postać będzie dysponować sporą ilością mechanik, z których większość jest już zaprogramowana. Stawiamy na wymagającą, dynamiczną rozgrywkę. Każdy boss będzie unikatowy oraz zawierał będzie 3 fazy - każda groźniejsza od poprzedniej. W dużym uproszczeniu można nazwać nasz projekt “takim Furi w 2D”.

Krótko o nas:

Mała grupka studentów z Cieszyna, którym się chce zrobić coś ciekawego. Uczestniczyliśmy w Sensei Game Jam we Wrocławiu - jedna z naszych gier (Very Wild West) zajęła tam drugie miejsce. Oprócz tego w marcu będziemy organizować własny game jam :slight_smile:

Czego oczekujemy:

  • Chęci, chęci i jeszcze raz chęci
  • Przynajmniej podstaw umiejętności animowania 2D i/lub grafiki 2D
  • Możliwość dojazdu do Cieszyna raz na jakiś czas będzie dodatkowym atutem (w grupie zawsze pracuje się raźniej), ale nie jest wymagana

Oferta jest przeznaczona przede wszystkim, dla ludzi którzy chcą nabrać doświadczenia lub po prostu zrobić coś fajnego w swoim wolnym czasie. Nie szukamy wyjadacza z 10 letnim doświadczeniem w zawodzie, nie chcemy, żeby to stworzyło presję na reszcie zespołu. Stawiamy raczej na osoby, które już coś umieją, ale chcą dalej szlifować swoje umiejętności.

W razie potrzeby bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące projektu i ekipy :slight_smile: