Poszukuje kolejnej 4-ej osoby do teamu która robi grafike w blender i zna podstawy unreal engine 4

game-design
projektowanie-gier
gamedev

Witam, szukam osoby która ma wolny czas który może zagospodarować na robienie gry, robi grafike na Blender 2.8 i animacje. Zapoczątkowałem już wstępnie projekt gry, menu jest, level główny jest, zapiski w zeszycie co do wyglądu gry , postaci, i początku fabuły pod kątem graficznym tez już jest i oczywiście mapka gdzie co ma być też jest…docelowo na androida jestem nastawiony ale na chwile obecna to szczegół…w chwili obecnej jest nas już 3 osoby.
Gra ma klimat thriller/horror z nutką sci-fi( nie zombie)podpadająca pod klimat silent hill lecz nie do końca, kamera ma być mieszana z FPS i 3 osoby(coś dead space)…ponieważ gdzieś musi się historia dziać, więc główna postać ląduje w miasteczku(no gdzie indziej) ale samemu nie chciała się tam dostać.Wszystko zaczyna sie w barze(menu gry) gdzie Główny charakter zostaje porwany po przeczytaniu gazety leżącej na ladzie barowej…(uwaga boojler):slight_smile: dołącze menu z gry żeby nie było ze tylko pisze zaproszenie…
W chwili obecnej robimy to za free(brak sponsora tylko chęci do nauki i samokształcenia) lecz gdy będzie już skończona gra i okaże się że jest naprawdę spoko, nastawieni jesteśmy na jej sprzedaż, pc / android…
Fajnie gdyby osoba umiała na chwile obecną zrobić:
obiekty do gry i texturowac je.
…robić animacje np swojej postaci którą będzie mogła zrobić do gry jeżeli chce.
Podstawowe rzeczy jakie wymaga gra… nawet jeżeli potrzebuje skorzystać z samouczka nie przeszkadza nam to w zupełności… ważne by napisał ktoś chętny…a nie, ok ja chcę a potem znika i nic nie zrobił przez miesiąc mimo że mu powiedzieli co ma zrobić i co potrzeba…i oczywiście inwencja własna.
Trzeba poświecić jakieś 3h dziennie na dane zadanie, jak masz więcej czasu to spoko siedź nawet cały dzień i dopieszczaj…
Posiadamy połączone repozytorium ze jak ktoś wchodzi coś zrobi do projektu np grafik, to wszyscy pobierają nowe rzeczy do projektu bez zbędnego wysyłania i dopinania folderów.
Korzystamy z darmowych programów jakimi są blender2.8, gimp, makeHuman, w zupełności wystarczy, dźwięki robię sam lub korzystam z licencji komercjalnych, jest przy tym kawał pracy lecz jak ktoś jest chętny tworzyć w przyszłości gry to wie z czym się to je.
Jak ktoś robi grafikę 3d w blenderku a ma czas i nie ucieknie po 2 dniach to zapraszam dać znać… pisać tu śmiało.
https://discord.gg/bgVkn9w 7 (Discord)
Ekranik Menu