Poszukuję kompana do tworzenia Projektu Unity/Blender 2.8

projektowanie-gier

Hej ludzie!
Od kilku lat mam w myślach dobry pomysł na grę
Potrafię modelować, tworzyć animacje jak i przygotowywać wszystko w unity, zaczęłem już projekt i szukam ambitnego kompana, a może i 2 którzy jak i ja w wolnym czasie rzeźbi swoje w unity i blenderze ale nie ma pomysłu co tu w końcu zrobić dobrego, żeby w końcu był sukces :)!

Jeśli chodzi o gierke to kamera z góry, postać porusza się wasd a myszką się celuje.
Będzie również budowanie ale to wszystko co mogę zdradzić :joy::joy::ok_hand:

Pozdrawiam!

Pokaż co umiesz, w ten sposób szybciej kogoś znajdziesz.

Ja z chęciom bym zobaczył jaki to styl graficzny. Od 2 lat projektuje system w Unity do robienia gier podobnych do RPG. Umieściłem tutaj grę na jego podstawie, oraz pokazałem zarys drugiej.

Obecnie implementuję system inventory połączonego z całą resztą w tym z dialogami. Budowania nie mam, póki co nie było tego w planach, ale jeżeli pomysł mnie zainteresuje to why not?
Wszystko zależy jaki scope, czy gatunek który lubię, chciałbym robić i mój system da się do tego podłączyć, czy wizualnie mi będzie odpowiadać styl.

Także również poczekam na więcej informacji. Generalnie pomysł - wizja twojej gry w oczach innej osoby to będzie inna gra. Takie generyczne rzeczy raczej trzeba podać (gatunek, styl, referencje).

@frozenshade