Poszukuje ludzi do gry 2D [Dźwiękowca]

projektowanie-gier

Witam :slight_smile:

Szukam osób które pragnęły by skończyć ze mną grę którą zaczęłam. Obecnie nosi nazwę Cienie przeszłości.

Gra jest z gatunku horror fantasy, w stylu visual novel. (czyli bazuje na tekście i obrazie).
Nie jest jedno liniowa. Wersja beta ma 3 możliwe zakończenia, a w trakcie rozrywki nie da się odblokować wszystkich możliwości rozmowy, plus do tego jest możliwość odblokowania 6 ilustracji sytuacyjnych (ciężko zdobyć je wszystkie za 1 razem). Więcej wytłumaczę już samym zainteresowanym :slight_smile:

Obecnie wersja beta jest zrobiona w Uniti ale można pomyśleć o jakiejś innej platformie. Wiadomo że w takim przypadku to co mam zrobione będzie trzeba troszkę na nowo zrobić.

Tu wersja beta do pobrania dla zainteresowanych: Cienie przeszłości

Nie ukrywam że chciałam bym też trochę na niej zarobić. Wiec tutaj jest aspekt do obgadania jak.

Pomysły są 3:

• Albo wydać jako pełną grę, co raczej jest chyba już mało zyskowne.
  • Grę mobilną.
  • Albo na przeglądarkę.

Kogo potrzebuje:

• Programisty lub programistów którzy złożą ją w całość.
  • Kogoś kto ogarnie proste animacje takie jak są obecnie w wersji beta, czyli przybliżanie postaci oddalanie itp.
  • Kogoś do poprawy błędów ortograficznych, ponieważ jestem dysortografem i co nie inno :confused:
  • Pomocy w wymyślaniu zadań pobocznych czy też takich co będą pchać fabułę do przodu.

Jeśli jest ktoś kto będzie chciał też dołączyć do gry, a nie jest programista, to niech napisze co ma do zaoferowania to przemyśle czy się przyda :slight_smile: (np. ktoś od dźwięku czy też grafik).

Ja zajmuje się grafiką i ogólną historią, postaciami itp. To co jest teraz jest wykonane i wymyślone przez ze mnie, z pomocą kolegi przy składaniu tego w całość.

Grafiki są robione w dość nietypowy sposób, ponieważ rysowane ręcznie na płótnie czy papierze, zeskanowane i obrabiane w Photoshopie. Dlaczego tak? Jak ją robiłam miałam za słaby komputer by rysować grafiki w programie ale też dlatego że to dodało grze niepowtarzalności :smiley:

Co bym chciała by w grze jeszcze było:

• opcja zapisu (która obecnie nie działa)
  • zakładka odblokowanych ilustracji
  • zakładka poznanych postaci
  • inwentarz

Dlaczego sadzę że gra się przyjmie? Mam taką nadzieje :smiley:
Wersja beta została przetestowana przez 30 osób i każdy wyraził chęć zobaczenia kontynuacji.

Szukam zdecydowanych osób, których będzie ten projekt cieszył i sprawiał przyjemność :).
I proponuje umowę o współprace i podział zysków jak jakieś będą :).

Fajny projekt, powodzenia.

Dziękuję, przyda się :slight_smile:

Napisałem wiadomość do Ciebie :slight_smile:

Poszła prywatna wiadomośc.

Hello There,
Please check PM

Chętnie się dołączę w roli programisty. Znam takie języki jak C#, JavaScript, C++ i PHP.
Dodatkowo ostatnio uczę się Unity.

Pozdrawiam. :slight_smile: