Poszukuje ludzi do wspólnego projektu do nauki

Poszukuje grupę ludzi, którzy byliby chętni popracować nad projektem. Szczegóły projektu są właściwie do ustalenia, osobiście myślę o projekcie jakiegoś RPG w 3D (ale wszystko może ulec zmianie :wink: ). Poszukuje ludzi o dowolnym doświadczeniu i umiejętności z każdego kierunku który może się przydać. Chciałbym żeby tworzenie projektu było bardziej wspólną nauką i może jeśli się uda skończyć projekt, to go wystawi się gdzieś na steamie i podzieli zyskami po równo, a sam będzie stanowił ładny dodatek do portfolio dla każdego z nas :slight_smile:

Jeśli chodzi o mnie:

• Mam pewną wiedzę o programowaniu między innymi w C++ i C#,
  • Unity,
  • miałem pewne próby w wykorzystaniu bibliotek w OpenGL i SDL,
  • posiadam też pewne umiejętności jeśli chodzi o grafike 3D (konkretnie blender).

Jeśli chodzi o moje ewentualne wymagania co do członków grupy:

• Między innymi chęci - dużo, dużo chęci
  • Czas - jak najwięcej czasu
  • Dobrze by było jakby była chociaż podstawowa wiedza z zakresu, w którym chciałbyś się rozwijać, ale jeśli jej nie posiadasz to chociaż wiedza w którym kierunku chciałbyś się rozwijać - Programowanie, LevelDesign/GameDesign, grafika 3d, grafika 2d, Muzyka, tworzenie questów/tworzenie

Jest to głównie pomysł i projekt kierowany dla ludzi takich jak ja, czyli z niewielkim doświadczeniem, ewentualnie jakąś wiedzą teoretyczną, ale chcący dowiedzieć się jak to wygląda w grupie, dlatego jeśli jest ktoś, kto ma jakąś wiedzę na ten temat i może z jakiegoś powodu chciałby pomóc w ramach wolontariatu, oczywiście zapraszam

Projekt jest oczywiście niekomercyjny, chyba, że jakimś cudem gra którą zrobimy będzie naprawdę świetna i wszyscy się wspólnie zgodzimy na wydanie gry, ale jeśli faktycznie stworzymy coś świetnego to proponuje założenie firmy :smile:

Zejdzie trochę z aspiracji z pełnoprawnego RPG w 3d na coś prostszego bo RPG to kawał ciężkiej pracy w każdym aspekcie. Zdecydowanie lepiej mieć prostszy projekt i go doprowadzić do końca w miarę szybko i ewentualne rozbudowywać o elementy RPG.

Napisałem prywatną wiadomość :slight_smile:

Ja również napisałem na priv :wink:

Chętnie się przyłączę. Też wysłałem wiadomość :smile: