Poszukuję ludzi do wspólnego projektu

Witam

Tak jak w tytule pisałem, poszukuję ludzi do mojego projektu. Chciałbym przy wspólnych siłach stworzyć grę survival. Akcja całej gry toczyć się ma w podziemnym bunkrze, gdzie przebywają 4 przypadkowe osoby i muszą przetrwać i poznać prawdę o wydarzeniach zaistniałych na powierzchni. W podziemiu posiadają wszystko co potrzebne im do życia( Jedzenie, narzędzia, ogród czy generator prądu). Na powierzchni panuję silne skażenie po wybuchu bomby atomowej.

Cały scenariusz jest w trakcie tworzenia. Ale już teraz chciałbym zebrać osoby, które chciałyby uczestniczyć w tym projekcie. Osoby te mogłyby dodać swoje wątki oraz rzucić nowymi pomysłami. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.

Pozdrawiam:)

Hejka,
Zarzucę kilka pytań aby rozjaśnić troszkę sprawę Twojego projektu:

1. Kim jesteś i czym będziesz się zajmował w tym projekcie ?
  2. Referencje do innych gier na których się wzorujesz.
  3. Gatunek/gatunki gry bo to dosyć istotne w jakim kierunku projekt miałby iść ?
  4. Target, czyli do jakiej grupy graczy chciałbyś trafić ?
  5. Rodzaj grafiki, 2D czy może 3D ?
  6. Jak duży team planujesz stworzyć bądź też jak dużo osób już masz w teamie :slight_smile: ?

Żeby nie było, nie czepiam się a chciałbym wiedzieć troszkę więcej o tym projekcie ponieważ sam swojego czasu myślałem o stworzeniu czegoś podobnego :slight_smile: Aha, aktualnie to co opisałeś jest kopią gry o tytule “Sheltered” jeśli się nie mylę dlatego też pokażmy że chcesz stworzyć coś innego :slight_smile:

ja bardzo chętnie gdyż lubię takie klimaty jak by coś to jestem bardzo pomysłowy i chętnie pomogę przy pisaniu scenariusza ale nie jestem bardzo doświadczony w robieniu gier (pisanie skryptów, robienie modeli, itd.)

1. Jestem zwykłym prostym chłopakiem z pasją. Zajmuję się od dłuższego czasu pisaniem( dla siebie) projektów różnych gier oraz scenariuszy pod gry.
  2. Tak naprawdę nie chcę nawiązywać do jakichkolwiek innych gier. Nie to mam na celu. Raczej chcę podbić część graczy, którym brakuje porządnego, psychologicznego survivalu. Tutaj czterech graczy będzie grać jednocześnie. Ich decyzję, będą wpływać na rozgrywkę.
  3. Gatunek tutaj będzie opierał się na przetrwaniu i psychologii opartej na życiu w zamknięciu.
  4. Opisałem wcześniej. Gracze, którym brakuje porządnego survivalu opartego o psychologię.
  5. Uff grafika… Wszystko zależy od tego jaki skład zbiorę. Chciałbym zrobić coś opartego o grafikę 3D, zresztą takie są plany. Ale jeżeli to nie wypali to można zacząć tworzyć w 2D a następnie przejść z gotowym projektem do 3D.
  6. Osób w teamie nie mam żadnej na razie. Jest to moja pasja osobista. Chciałbym zebrać jak największe grono, które będzie aktywnie uczestniczyć w tym co będziemy tworzyć.

Poza tym gra ma opierać się na kooperacji, i maja brać w niej udział tylko cztery osoby. Czyli drużyna złożona z 4 graczy musi przetrwać i poznać prawdę.

Pozdrawiam. Gali.

Odezwij się do mnie na maila:)

Ja również jestem chętna pomogę przy scenariuszu i może projektowaniu postaci :slight_smile:

Dosyć dawno ten temat był zaczęty ,lecz mam nadzieje ,że jeszcze mogę dołączyć. Chętnie się zajmę się scenariuszem i elementami 3D. Jak coś to napisz na privie :slight_smile:

Witam serdecznie, też z chęcią wziąłbym udział w jakimś projekcie jeżeli ktoś jest chętny niech pisze. :slight_smile:

I pewnie projekt już od dawna ‘nie żyje’.