Poszukuje osób do teamu Unreal Engine 4

game-design
projektowanie-gier
gamedev

**Poszukuje osób do teamu Unreal Engine**

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Witam, od jakiegoś czasu uczę się Unreal Engine i jestem zafascynowany możliwściami, jakie ten silnik nam daje. Więc wpadłem na pomysł, aby stworzyć team w którym wspólnie moglibyśmy gry zaczynjąc od prostych i rozwijając się stopniowo. Poszukuje osób które potrafią modelować, robić muzykę lub programować, umiejętności te mogą być podstawowe jeżeli jesteś w stanie się zmotywować i zaangażować aby się ich nauczyć.

Czego oczekuję:

-zaangażowania

-kreatywności

Czego możecie oczekiwać ode mnie:

-będę się starał zapewnić miłą atmosferę i motywację, jak i ciągły rozwój naszych umiejętności!

Więc jeżeli jesteś osobą kreatywną, umiesz modelować, tworzyć muzykę, wymyślać historie, programować lub posiadasz jakieś inne umiejętności które można wykorzystać przy tworzeniu gier, potrafisz zaangażować się w projekt, chcesz się nauczyć tworzyć gry w unreal engine i pracować w zespole, śmiało pisz na email podany na dole lub na discordzie!

Email: niyogamedev@gmail.com

Discord: Niyo#7453

W mailu podaj, jakie posiadasz umiejętności bądź w jakiej dziedzinie czułbyś się najlepiej, czyli np. modelowanie, scenariusz, muzyka lub programowanie.

Dawid! Świetny pomysł :slight_smile:

Nie chcę Cię zniechęcać, ale musisz wiedzieć, że takich wątków na tym forum było już wiele.
Bez jakiegoś konkretnego projektu i czegoś do zaoferowania raczej nie znajdziesz ochotników.
Niestety miła atmosfera i motywacja, którą oferujesz to trochę za mało, żeby zachęcić ludzi.

Rada:
Zacznij robić jakiś projekcik sam, porób screeny, nagraj filmik i wtedy uderzaj na poszukiwania ekipy.
Pozdro i powodzenia :smiley: