Poszukuje osób do współpracy. [Gra]

Witam.

Mam na imię Mateusz. Szukam do współpracy programistów oraz grafików którzy są zainteresowani tworzeniem różnego typu gier . Osoby które mają czas wolny, ambicje i chcieliby w przyszłości coś osiągnąć .Mam dużo pomysłów, znam się na marketingu oraz promocji w internecie ale również na grafice komputerowej . Chciałbym utworzyć zgraną kilku osobową drużynę z którą będę pracował zaczynając od jakiś mini-gier po jakieś poważne projekty które przyniosą naprawdę duże zyski. Myślę o ekipie poważnie i przyszłościowo mam dużo planów zrealizowania oraz celów do osiągnięcia . To szansa dla wszystkich którzy nie chcą tracić na darmo czasu przez komputerem a pragną coś osiągnąć, poszerzać swoje zdolności oraz umiejętności w tworzenie gier.

Oczekuje :
-Zaangażowania
-Czasu wolnego
-Umiejętności pracy w zespole

• Chęci i ambicji

Mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów gier oraz pracy w zespole.

Oferuje:

• Grafikę
  • Pomysły , Strategie rozwoju i plan działania
  • Promocję oraz Marketing

Rozważę każda propozycję i odpiszę na każdy email staram się odpowiadać w ciągu 24h .
Proszę pisać na : mateusz.surdel.gb@hotmail.com

UPDATE :

Dołączyło już do nas kilka osób lecz są jeszcze wolne miejsca . Zapraszamy .

Haj
Mam kilka pytań:

1. Czy możesz pokazać jakieś portfolio?
  2. Czy praca jest do CV czy oferujesz jakieś zarobki?
  3. Czy jeśli ktoś stworzy z Tobą grę to masz zamiar zainwestować własne pieniądze w marketing?
  4. W jaki sposób miałaby wyglądać ewentualna współpraca?
    Pozdrawiam
    Huncwot

1. Grafikę traktuje jako hobby więc profesjonalistą nie jestem, na mini- grę którą chce stworzyć z utworzonym zespołem aby się bliżej poznać i zobaczyć jak się pracuje z nowymi ludźmi itd itp. Te umiejętności zapewniam że mi wystarczą.
  2. Nie jestem firmą , tylko osobą fizyczną (Chciałbym firmę ale dopiero w przyszłości nie problem zalożyć mieszkam na terenie UK więc to takie coś trwa tylko miesiąc) . Zarobki oddam 70% - 80% do podziału z zysków .
  3. Jestem w stanie parę rzeczy opłacić ale nie jestem inwestorem więc dużych ilości środków nie posiadam.
  4. Na początek zbierzemy się na Skype/ Discord lub innym komunikatorze głosowym. Przedstawię wam moje założenia i plany na przyszłość . Programista która posiada najbogatsze portfolio z największym doświadczeniem zostanie liderem grupy który podzieli projekt na etapy i rozdzielał pracę tak aby według niego było najwygodniej. Pierwsza to to bedzie mini-gra z krótkim czasem wykonania aby się przekonać ludzi którzy dołaczyli do czego są zdolni, czy są słowni i wygląda współpraca . To tak na początek.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odpiszę.

Pozdrawiam.
Mateusz

Hej jestem programistą C# pracuję na silniku Unity od całkiem dawna interesuję się tym i staram się poszerzać umiejętności, stworzyłem sporo projektów opartych o silnik Unity w skład których wchodzą moje własne komponenty typu Modele 3D, Skrypty, Tekstury. Przez długi czas poszerzałem swoje umiejętności programistyczne jak i graficzne.

Pozdrawiam.
Mateusz (Tw0rd)

Cześć, chętnie wezmę udział w projekcie. Piszę w C/C++/C#, Unity również nie jest mi obce. Link do GitHuba: