Poszukuje osob z pasja do wspolpracy [UE4]

gamedev

Witam,
Mam na imie Sebastian. Gry komputerowe to moja pasja zakorzeniona jeszcze w latach 90’ gdy po raz pierwszy mialem mozliwosc grania na Commodore i Amidze. Samym tworzeniem zajalem sie dopiero w 2004 roku a w 2005 ukonczylem swoja pierwsza darmowa gre. Byla to prosta strzelanka w stylu Space Invaders stworzona na programie The Game Factory. Zajela pierwsze miejsce w Batalii na jednym z forow tworcow gier. Pozniej stworzylem pare innych gier na kolejne batalie i takze zdobywalem pierwsze miejsca, glownie za innowacje.
Po pewnym czasie uznalem ze trzeba zrobic jakis krok do przodu i sprawdzalem rozne silniki. Na Unity tworzylem gre w starym Doom’owskim stylu ale z paroma ciekawszymi rozwiazaniami jak budowanie obiektow 3d ze sprite’ow. Jednak odstawilem ten projekt i uznalem ze przechodze na Unreal Engine. Wtedy byl jeszcze platny wiec co miesiac placilem subskrypcje.
Chwile pracowalem w Krakowskim Reality Pump, jako tester. Testowalem Two Worlds 2 (mozna mnie znalezc w napisach) oraz bralem czynny udzial w testach gier roznych innych developerow.

Mam juz pewne doswiadczenia i jeszcze wiecej pomyslow. Niestety potrzebuje pomocy w realizacji. Jesli owoc wspolpracy bedzie dobry, to mozna myslec o jego wydaniu na popularnej platformie.

W tej chwili mam dwa projekty, jeden to dosc nietypowy fpp shooter a drugi to rownie nietypowa gra przygodowo-platformowa.
Bardziej chcial bym sie skupic na tym drugim. Nie bede tutaj opisywac calego projektu ale ma to byc cos bardzo bliskiego Alicji od Americana McGee.

Potrzebuje osob z pasja, ludzi ktorzy maja ciekawe pomysly oraz posiadaja jakies umiejetnosci.
Przyda sie kazda pomoc, Grafik 2D/3D, Level Designer, Animator czy programista umiejacy robic na blueprintach w UE4.

Troche czasu juz spedzilem nad tym projektem ale nie jest to nic nadzwyczajnego i prawdopodobnie zaczelo by sie od poczatku. TUTAJ mozna zobaczyc jakies screeny i jest tez WIDEO

Jesli ktos chcial by ze mna polaczyc sily to bylo by bardzo milo. Projekt robiony po godzinach, non profit (choc zobaczymy jak to pojdzie).

Pozdrawiam

Witam, Jeśli to nadal aktualne to znam język C++ i C# oraz uczę się UE4, a co ważniejsze z przyjemnością pomogę przy tworzeniu gier. Co do UE4 nic nie stoi na przeszkodzie bym poznał Blueprint - szybko się uczę. Pozdrawiam.