Poszukuję osoby/drużyny! (TEMAT ZAMKNIĘTY)

Witam, jestem początkującym programistą w Unity (C#) i poszukuję osób lub drużyny do tworzenia wspólnych gier, aktualnie próbuję stworzyć fanowską nonprofitową produkcję ale słabo radzę sobie z grafiką (w tym przypadku 2D) oraz muzyką. Jeżeli ktoś podczas produkcji popełni błąd nikt nie będzie się wściekać (po prostu go poprawimy :D) Szukam szczególnie osób, które się uczą (tak jak ja).

chętnie dołącze jako programista
(ucze się z javascriptu ale głównie tu chodzi o programowanie a nie o język xD więc jak coś to moge pomóc)

Czy masz jakieś pytania? Bardzo się cieszę, że się zgłosiłeś!

co będzie potrzebne? :stuck_out_tongue:
Startowałbym już dziś

Dobre chęci i grafik, bo z obrazami u mnie to…

zrobi się jestem też grafikiem, gra karcianka? bo w sumie fajnie by się takie cos robiło

Niestety nie, ale na pewno się za taką grę weźmiemy
Staram się… Proszę się nie śmiać.
Staram się zrobić fanowską wersję gry Patapon
Zapraszam chętnych na discorda: https://discord.gg/ZrUwy7

cześć ja jestem grafikiem

Cieszę się, że napisałeś, jak już napisałem staram się zrobić fanowską wersję gry Patapon i mam zrobiony już kawałek gry (bardziej prototyp misji) i potrzebuję najbardziej grafików (takich jak ty) i kompozytorów muzyki

kopozytora mogę skombinować

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania bądź chce jakieś szczegóły (chodzi mi o robienie gier bardziej jako hobby) to porszę pisać na giantuss@gmail.com

Było by wspaniale! Masz może skype? Bądź jakąś inną aplikację do komunikacji?

pewnie pitfon123
to moja nazwa

Temat jest zamknięty.

Witam, jestem zainteresowany pod względem Level Designu, niestety nie mam żadnego doświadczenia, jednak sądzę, że ten projekt jest bardzo dobrą okazją, by go nabyć :smiley: