Poszukuję początkującego grafika-hobbisty

Witam, od dłuższego czasu uczę się pisać w języku GML. Jestem w trakcie pisania projektu gry 2D, w fantastycznym średniowiecznym uniwersum. Główną zaletą mojego projektu jest duża swoboda w działaniu gracza. Może on podążać za główną linią fabularną, robić zadania poboczne, zatrudnić się w jakimś rzemiośle I robić wiele, wiele innych rzeczy. Gra składać się będzie z wielu lokacji, które będziemy odblokowywać dostając do wypełnienia tam zadania poboczne lub fabularne. Mam wykonaną już dużą część mechaniki (W tym całkowicie system zadań, crafting, magię, drzewka umiejętności, Dialogi, eksploracje ( system walki I AI wymagają jeszcze szlifów, lecz są prawicę gotowe (lecz wiem jaka długa jest jeszcze droga do końca))). Projekt tworzę z kolegą, który jednak ze względu przygotowania do matury I stażu w pracy, nie ma czasu na tworzenie grafiki. Niżej zamieszczam, modele paru NPC z gry. Jeśli ktoś czuje się dobrze w pixelarcie, zapraszam do współpracy w miłym gronie. Wiadomości proszę zamieszczać pod postem, w wiadomości prywatnej lub na mój email krej.daniel@wp.pl

Pozdrawiam

Witam, jestem grafikiem hobbystą chętnie cie wspomogę