Poszukuje pomocnika do tworzenia gry

Witam, jestem graficzką z 8 letnim doświadczeniem.
-grafiki manualne, gimp, adobe ps, pixel art
zamierzam stworzyć gre platformową która docelowo powinna trafić na platformy dystrybucji:
steam, google play, kongregate
aktualnie działam na 001 game creator jednak nie mogę zaimplementować pożądanych funkcji aby spełnić moją wizję gry.

Poszukuje osoby obeznanej z tworzeniem/wstawianiem specyficznych skryptów:
-crafting
-plecak do 40+ itemów
-system kluczy dostępu
-wielokrotny skok
-3 typy broni
-item hp
-opadanie itemów po usunięciu podstawy
-random dedicated loot drop

Mam już zrobiony
pełny tile set
pełny item set
reward set
artifact set
background
postać ze wszystkimi ruchami poklatkowo
pełny scenariusz na 2+ godziny gry
schematy wszystkich map
npc z animacjami.
(wszystkie grafiki to absolutne oc robione od zera pixel po pixelu, jeżeli kogoś zastanawia mój styl rysunku mam profil na DA: portfolio

uczę się już 3 noc i staram się chłonąć jak najwięcej ze sztuki tworzenia platformówek lecz zdaje sobie sprawę że sama nie dam rady i nie zamierzam rzucić pracy by spędzić miesiąc na pochłanianiu całej wiedzy i tworzeniu obliczeń od podstaw.

Oferuje : pełną współprace z moim teamem
Pełny angaż w zapięcie gry na ostatni guzik. jestem bardzo ambitna. nie zamierzam zrobić byle gniota który zostanie zapomniany po tygodniu.
80% zysków z gry na steam po wydaniu i reklam na każdej innej platformie
60% zysków z mikrotranzakcji
współprace przy następnych tytułach za pełną sumę wykonywanych usług.

celem ogłoszenia jest ułatwienie mi roboty przy produkcji gry i wydanie jej asap zamiast po pół roku. mam praktycznie niewyczerpalną wyobraźnie i ludzi od oryginalnych scenariuszy. brakuje mi jednak podstaw programowania docelowego

zainteresowanych prosze o kontakt: ypn@o2.pl

rozumiem że każdy ceni sobie swój czas i nie ma zbyt wiele osób robiących charytatywnie lub inwestujących bez zaplecza. dla osób które pokażą swoje umiejętności jestem w stanie zapłacić z własnej kieszeni z wkład.

Chcesz, żeby ktoś ci pomógł z tym game creatorem, czy napisał grę w dowolnej technologi ?
Gra będzie też w takim stylu jak twoje prace ?

mam do wyboru game creator lecz on wymaga tworzenia wymaganych skryptów od nowa. od niedzieli ucze się też unity próbując znaleźć ułatwienia przy wstawianiu. jakby nie patrzeć z silnikami jest dowolność.

Ale chyba ten game creator ma jakieś wizualne skryptowanie ?

owszem posiada. lecz nie zapewnia ww skryptów które trzeba napisać od nowa. poza tym posiada pełny support dla podstaw.