Poszukuje pomocnika do tworzenia gry

Witam, jestem graficzką z 8 letnim doświadczeniem.
-grafiki manualne, gimp, adobe ps, pixel art
zamierzam stworzyć gre platformową która docelowo powinna trafić na platformy dystrybucji:
steam, google play, kongregate
aktualnie działam na 001 game creator jednak nie mogę zaimplementować pożądanych funkcji aby spełnić moją wizję gry.

Poszukuje osoby obeznanej z tworzeniem/wstawianiem specyficznych skryptów:
-crafting
-plecak do 40+ itemów
-system kluczy dostępu
-wielokrotny skok
-3 typy broni
-item hp
-opadanie itemów po usunięciu podstawy
-random dedicated loot drop

Mam już zrobiony
pełny tile set
pełny item set
reward set
artifact set
background
postać ze wszystkimi ruchami poklatkowo
pełny scenariusz na 2+ godziny gry
schematy wszystkich map
npc z animacjami.
(wszystkie grafiki to absolutne oc robione od zera pixel po pixelu, jeżeli kogoś zastanawia mój styl rysunku mam profil na DA: portfolio

uczę się już 3 noc i staram się chłonąć jak najwięcej ze sztuki tworzenia platformówek lecz zdaje sobie sprawę że sama nie dam rady i nie zamierzam rzucić pracy by spędzić miesiąc na pochłanianiu całej wiedzy i tworzeniu obliczeń od podstaw.

Oferuje : pełną współprace z moim teamem
Pełny angaż w zapięcie gry na ostatni guzik. jestem bardzo ambitna. nie zamierzam zrobić byle gniota który zostanie zapomniany po tygodniu.
80% zysków z gry na steam po wydaniu i reklam na każdej innej platformie
60% zysków z mikrotranzakcji
współprace przy następnych tytułach za pełną sumę wykonywanych usług.

celem ogłoszenia jest ułatwienie mi roboty przy produkcji gry i wydanie jej asap zamiast po pół roku. mam praktycznie niewyczerpalną wyobraźnie i ludzi od oryginalnych scenariuszy. brakuje mi jednak podstaw programowania docelowego

zainteresowanych prosze o kontakt: ypn@o2.pl

rozumiem że każdy ceni sobie swój czas i nie ma zbyt wiele osób robiących charytatywnie lub inwestujących bez zaplecza. dla osób które pokażą swoje umiejętności jestem w stanie zapłacić z własnej kieszeni z wkład.

Chcesz, żeby ktoś ci pomógł z tym game creatorem, czy napisał grę w dowolnej technologi ?
Gra będzie też w takim stylu jak twoje prace ?

mam do wyboru game creator lecz on wymaga tworzenia wymaganych skryptów od nowa. od niedzieli ucze się też unity próbując znaleźć ułatwienia przy wstawianiu. jakby nie patrzeć z silnikami jest dowolność.

Ale chyba ten game creator ma jakieś wizualne skryptowanie ?

owszem posiada. lecz nie zapewnia ww skryptów które trzeba napisać od nowa. poza tym posiada pełny support dla podstaw.

zaczalem pracowac nad swoja gra na 001 ktory pierwotnie wydawal sie idealnym enginem na stworzenie gry jednak jak sie okazuje cco sama potwierdzilas wszstkie skrypty trzeba pisac od nowa, co gorsza trzeba to robi za kazdym razem, przykladowo posiadajac 2 sloty pierwszy jako mapa testowa oraz drugi jako mapa wlasciwa do implementowania skryptow, assetow i calej reszty, dla obu map za kazdym razem trzeba wszystko pisac od zera co jest calkowita porazka
twoj watek zainteresowal mnie gdyz sam potrzebuje zaimplementowac uzyteczny plecak w 3 wariantach (20,35 oraz 50 przedmiotow), crafting, zuzywanie sie materialow oraz co za tym idzie naprawe przedmiotu, oraz system zywieniowy
wiec sam potrzebowalbym kilku porad jak napisac i zaimplementowac to w tym silniku