Poszukuję programisty do pomocy w tworzeniu modów do gry Rimworld

projektowanie-gier

Hej. Jestem grafikiem Graphic&Motion Designerem. Pracuje dla takich marek jak Orange, Philips, Wedel, Nju Mobile etc. (w sensie pełna profeska :P). Chciałabym oderwać się troszkę od typowej pracy agencyjnej i zmierzyć z game designem. Pracowałam już przy kilku niekończących się projektach. A to ludzie podchodzili olewczo, a to się wykruszali. Nie chce tworzyć kolejnego rozbuchanego projektu, tylko zwykły, prosty mod do gry Rimworld.

Co mam w planach?

1. mod dodający kolejne zwierzęta do gry
  2. mod dodający nowe fryzury
  3. mod dodający nowe przedmioty, rodzaje pożywienia, broń
  4. mod dodający nowe elementy do rozgrywki (o ile nie będzie to mega skomplikowane)

Kogo szukam?
Najwspanialszej istoty na ziemi - Pogramisty. Znalazłam już gotowy tutorial, jednak programowanie to nie moja bajka i nawet z poradnikiem step-by-step, mam z tym problem.

Co oferuje?
Pełne zaangażowanie z mojej strony oraz projekt, który zostanie na 100% ukończony (doda go sobie Pan/i do portfolio (żarcik taki)). Jest to zabawa non profit. Jeśli zrobimy coś fajnego to możemy założyć patreona i podzielić się ewentualnymi darowiznami, ale to z założenia projekt na rozgrzewkę, a nie coś przynoszącego zysk. Jeśli to za mało to mogę również pomóc od strony designu i animacji, w twoich autorskich grach :slight_smile: All

Jak można się zemną skontaktować?
Najlepiej na fb https://www.facebook.com/ErisGrim