Poszukuję programisty gier! Pasjonata? WROCŁAW?

Hey!
Jestem Damian, mam 26 lat, jestem grafikiem.
Może zacznę od portfolio: www.damianpatkowski.pl

Szukam programisty, który podobnie jak ja zafascynowany jest tym co robi i nie wyobraża sobie innej pracy!
Pragnę stworzyć zespół tworzący gry z pasji. Sam potrafię tworzyć grafikę w jakimkolwiek zakresie tj. pixel-art, 2D, 3D uwielbiam stylizowane klimaty gier. Od zawsze interesowałem się grami i z nimi wiążę swoją przyszłość.
W wolnym czasie robie wiele własnych projektów, w które wkładam wszystkie siły. Jednak zastanawiam się czy do końca życia chciałbym tworzyć coś dla kogoś, a moje pomysły na zawsze zostały by tylko w mojej głowie.

Dlatego szukam programisty najlepiej z Wrocławia, który wspólnie ze mną stworzy coś niesamowitego w wolnym czasie. Coś z czego będziemy dumni, a z czasem przyniesie nam korzyści majątkowe. Mam wiele pomysłów dużych jak i drobnych, które czekają na wcielenie ich w życie.

Na tą chwilę proponuję jedynie wspólną pracę nad projektem. Ewentualne wynagrodzenie, wydatki będzie dzielone 50/50 po osiągnieciu dochodów. Jeśli natomiast się nie uda zawsze projekt możesz załączyć do swojego portfolio i możemy wymyślić wspólnie coś nowego.

PS. Mam kilka projektów w swoim portfolio stworzonych już z jednym programistą jednak osoba ta nieczuje się najlepiej w tworzeniu gier. Dodatkowo niestety nie ma super chęci i zaangażowania w to co robi.

Chętnie spotkam się na piwku i porozmawiam o pomysłach i współpracy!

Super, odpisało kilka osób!
Działamy zobaczymy co z tego wyjdzie jeśli nic będę pisał znowu!
Narazie wpis do zamkniecia.