Poszukuje Programisty ze znajomością Unity 3D PŁATNE $$$

Witam!
Wypowiem się szybko i na temat. Poszukiwany programista ze znajomością silnika Unity 3D. Zlecenie skierowane raczej do “średnio-początkujących” osób. Chcesz zdobyć doświadczenie, powiększyć swoje CV, a dodatkowo na tym zarobić? Zapraszam w wiadomości prywatnej. Napisz krótko o sobie, przedstaw swoje dotychczasowe projekty, prototypy, cokolwiek co odzwierciedla Twoje umiejętności.
Projekt to typowy survival na urządzenia przenośne (czyt. android). . Zadaniem osoby której poszukuje jest m.in:
-System craftingu
-System budowy prostych bloków
-Paski życia, pragnienia i głodu
-Proste AI przeciwnika ( idle -> zobaczy player’a —> run —> attack)
-Menu
MOŻLIWOŚĆ STAŁEJ WSPÓŁPRACY - 1 zlecenie średnio na jeden miesiąc. Budżet na to zlecenie wynosi: 150-450zł. Nie odpowiadam na komentarze, wszelakie pytania tylko w wiadomości prywatnej. Miłego dnia.

To jakiś ponury żart? Szukasz programistów niewolników?

Po co komentujesz? Chcesz sie dowartosciowac czy nabic sobie posty? Nie jestes zainteresowany to sie nie odzywaj :wink:

“MOŻLIWOSC” - CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM. Posiadam kilka kilkanaście zlecen miesięcznie, nie zmuszam nikogo do pracy ze mna nom stop… Gdzie tu widzisz niewolników? :confused:

Proponuję przedstawić doświadczenie dotychczasowego zespołu itp. Część osób może uznać to za scam po napisania w tytule “$$$”…

Pozdrawiam, i życzę szybkiego znalezienia dobrego programisty :stuck_out_tongue:

Chodzi o to, że robota programisty generalnie jest dość droga. Ja nie mówię już o full stack developerach, którzy w IT koszą 1000zł dziennie na FV, ale nawet licząc po minimalnych stawkach juniora, czyli np 150zł/dzień i to ‘pod stołem’, bez umów, podatków itp, to zakładasz, że ktoś, kto to weźmie wyrobi się w 3 dni. Dajmy na to 1 dzień na wdrażanie się w istniejący kod, jeden dzień na poprawki, które zgłosisz i zostaje jeden dzień na zaimplementowanie pięciu wymienionych przez ciebie punktów. 1,5h na jeden punkt (roboczodzień to 8h).
Może ktoś w akcie desperacji się zgłosi…

I jak coś to postów tu mam dużo, a dowartościowywać się nie muszę - kto mnie zna to wie dlaczego. A kto mnie nie zna to może przeszukać sobie to forum :wink:

Oferta skierowana do osób bardziej poczatkujących jak pisałem, połowe tych rzeczy co wymagam można znalezc na YouTubie z podanym na tacy skryptem. Wydaje mi się, że dla kogoś kto np. chodzi do technikum informatycznego ew. dla kogś kto interesuje się tym hobbistycznie, dorobienie sobie 400zł w wolnym czasie jest całkiem spoko opcją. Na konkurencyjnym forum dostałem już 2 zgłoszenia, więc mysle, że w niedługim czasie kogoś napewno wybiore. Dzięki za wypowiedż. Co do postów to często Cię widuje na różnych forach :smiley: Coś czułem, że się odezwiesz

Zaliczka wpłacana przed pracą, jesli ktoś potraktuje to jako SCAM to mówi się trudno :smiley: Znajdzie się ktoś inny :smiley:

Czytaj ze zrozumieniem swój post.

Tak jak ty masz prawo napisać na tym forum oderwany od rzeczywistości post, tak ja mam prawo to oderwanie od rzeczywistości skomentować.

Wnioskuje po Twoich komentarzach, że nigdy jeszcze nie robiłeś komercyjnego projektu IT nie wiesz na czym polega tworzenie oprogramowania, a tym bardziej na czym polega tworzenie gier.

Stworzenie gry, która miałaby szanse na komercyjny sukces przy Twoich założeniach to koszt minimum 50-100 tyś. PLN.

Jak zobaczylem twoj komentarz to sie nie mogłem powstrzymać.

Oj uwierz, ze robilem i całkiem dobrze mi to wyszlo :slight_smile: (odsyłam do załącznika, screen z google play developerskiej konsoli) i co najlepsze nie przeznaczylem na aplikacje 50tys jak to napisałeś :smiley: Dalsze czytanie twoich wypocin nie ma sensu. Jak cos to zapraszam pw, nie zaśmiecaj mi tematu.

Pochwal się linkiem do google play.

Twój screenshot nie robi żadnego wrażenia, jest tylko potwierdzeniem modelu biznesowego, w którym chcesz pracować. Opisałbym go tak:

• znaleźć jelenia, który skopiuje za prawie darmo tutorial, by jak najszybciej wydać gniota na google play.

Gniot by sie sprzedal w tamim nakladzie? Zwrot na Google jest do 2h takze jesli bylby to faktycznie gniot nie zrobiłbym nawet kilku dolarów. Nie mam zamiaru chwalic sie nikomu publicznie moim własnym pomyslem na gre.

Nie wiem czy jesteś nerdem bez zycia czy moze nie masz kolegów, ale wyjdz z domu i przestań brac udzial w dyskusji w moim temacie bo jesteś co najwyżej załosny.

Jakim? Póki się nie pochwalisz linkiem do swojej pracy to tylko Twoja opinia.

Przestań sprzedawać bajki na publicznym forum to nie będę. Forum jest publiczne, jak masz jakiś problem odezwij się do moderatora.

Nadałeś taką a nie inną narrację w swoim temacie, ta narracja mi się nie podoba. Wygląda i pachnie jak wykorzystywanie ludzi. Mam nadzieje, że potencjalni chętni, zastanowią się 2 razy zanim się do Ciebie odezwą.

Jeśli masz problem z moimi komentarzami to zawieś swoją ofertę tam gdzie nie ma komentarzy np. pracuj.pl