Poszukuje stazu lub pracy na stanowisko 3D Artist

projektowanie-gier
gry
gamedev

Cześć,

Nazywam sie Olga :slight_smile:

Poszukuję stażu lub pracy, aby móc rozwijać się jako 3D Grafik i mieć możliwość zostać pracownikiem w firmie na stale.

Do tej pory nie miałam doświadczenia w tworzeniu grafiki komputerowej, a wszystkie moje poprzednie prace dotyczyły administracji biurowej/pracy w banku/jako młodszy kierownik. Z powodu nowego zaintenerowania, które od dawna w sobie tlumiłam z powodu braku czasu, postanowilam zmienić kierunek, i zaczęłam samodzielnie uczyć się programu Maya oraz Blender.

Posiadam niewyczerpalną ilość pomysłów i bogatą wyobraźnie, a do tego mam artystyczne zdolności: przez cale życie rysuję, co jeszcze bardziej zachęciło mnie do oswojenia programu tworzenia grafiki.

Znam się na grach komputerowych, i osobiście przeszłam z kilkanaście różnych gier, a moje najbardziej ulubione to są Wiedźmin, Bioshock, Dishonored, Fallout i Stalker.

Uważam, ze staż lub praca byłaby dla mnie okazją do rozwoju w tym co lubię oraz kształcenia własnych umiejętności. Praca tego rodzaju byłaby moją pasją, ponieważ czuję, że sprawia mi to ogromną radość.

Jestem osobą o pogodnej i miłej aparycji, dzięki czemu nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów. W wolnej chwili czytam, rysuje, jeżdżę na rowerze, uczę się w Maya i Blenderze oraz biorę prywatne lekcje z języka angielskiego 2 razy w tygodniu. Jestem kreatywna i pomysłowa, bardzo odpowiedzialna, a do tego uparcie nastawiona na rozwój osobisty i nieustanne szlifowanie swoich umiejętności.

Chętnie odbyłabym staż (nawet nieodpłatnie) lub podjeła pracę jako grafik komputerowy 3d na terenie Poznania lub zdalnie. Cały czas dokształcam się korzystając z kursów i książek, ale mam świadomość, że najlepiej można udoskonalić swoje umiejętności w pracy zawodowej pod kierunkiem doświadczonych kolegów.

Posługuję się programami:

• Blender
  • Maya

W razie zainteresowania moim portfolio, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Mój email:
[olashubina7@gmail.com] (mailto: olashubina7@gmail.com)

Moje portfolio:

W branży popularna jest strona https://www.artstation.com i najlepiej jakbyś tam wstawiała swoje prace, zamiast kazać komuś je pobierać. Buduj swoją stronę na artstation, na pewne tego nie pożałujesz.

Dziekuje za informacje