Poszukuję stażu lub praktyki - Grafik 3D

projektowanie-gier
gamedev
gry

Cześć,

Nazywam sie Olga :slight_smile:

Poszukuję stażu lub pracy, aby móc rozwijać się jako 3D Grafik i mieć możliwość zostać pracownikiem w firmie na stale.

Do tej pory nie miałam doświadczenia w tworzeniu grafiki komputerowej, a wszystkie moje poprzednie prace dotyczyły administracji biurowej/pracy w banku/jako młodszy kierownik. Z powodu nowego zaintenerowania, które od dawna w sobie tlumiłam z powodu braku czasu, postanowilam zmienić kierunek, i zaczęłam samodzielnie uczyć się programu Maya oraz Blender.

Posiadam niewyczerpalną ilość pomysłów i bogatą wyobraźnie, a do tego mam artystyczne zdolności: przez cale życie rysuję, co jeszcze bardziej zachęciło mnie do oswojenia programu tworzenia grafiki.

Znam się na grach komputerowych, i osobiście przeszłam z kilkanaście różnych gier, a moje najbardziej ulubione to są Wiedźmin, Bioshock, Dishonored, Fallout i Stalker.

Uważam, ze staż lub praca byłaby dla mnie okazją do rozwoju w tym co lubię oraz kształcenia własnych umiejętności. Praca tego rodzaju byłaby moją pasją, ponieważ czuję, że sprawia mi to ogromną radość.

Jestem osobą o pogodnej i miłej aparycji, dzięki czemu nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów. W wolnej chwili czytam, rysuje, jeżdżę na rowerze, uczę się w Maya i Blenderze oraz biorę prywatne lekcje z języka angielskiego 2 razy w tygodniu. Jestem kreatywna i pomysłowa, bardzo odpowiedzialna, a do tego uparcie nastawiona na rozwój osobisty i nieustanne szlifowanie swoich umiejętności.

Chętnie odbyłabym staż (nawet nieodpłatnie) lub podjeła pracę jako grafik komputerowy 3d na terenie Poznania lub zdalnie. Cały czas dokształcam się korzystając z kursów i książek, ale mam świadomość, że najlepiej można udoskonalić swoje umiejętności w pracy zawodowej pod kierunkiem doświadczonych kolegów.

Posługuję się programami:

• Blender
  • Maya

W razie zainteresowania moim portfolio, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Mój email:
[olashubina7@gmail.com] (mailto: olashubina7@gmail.com)

Moje prace:

Link do portfolio zamieść od razu, będziesz miała większą szansę, że ktoś je obejrzy. :slight_smile:

Extra, dziękuję bardzo za podpowiedź :slight_smile:

Nie ma za co, nadal czekam na link. :slight_smile:

hejka, wysylam link :slight_smile:

Olgo, portfolio warto udostępnić w formie uznawanej za standard, czyli umieścić swoje prace na jednym z portali, które do tego służą. Behance? Artstation? Polycount? A może Sketchfab? Nie wiem co jest teraz najbardziej popularne, jeśli poświęcisz chwilę na poszukanie informacji w sieci na pewno ustalisz gdzie warto się pokazać. Chyba wszystkie takie portale udostępniają darmowe konta. Na pewno Ci, którzy szukają grafików zajrzą na taki portal, szansa, że ktoś znajdzie Twoje prace przez to forum jest nikła.

Zastanów się czy chcesz pokazać siatki i tekstury swoich modeli, jeśli chcesz się zajmować modelowaniem, to warto. :slight_smile:

Dzieki za informacje. Będe szukać dalej