Poszukuje studia GameDevu, warszawa

Witam, mam zaawansowany pomysł na grę i poszukuje studia, który chciałby o tym porozmawiać. Gra nie będzie prosta do stworzenia ale będzie spokojnie konkurowała z m.in gta online. Ta produkcja być stworzona w czasach terazniejszych z nutką survivalu, przede wszystkim gra online. Poszukuje studia w Warszawie ze względu logistycznych. Ktoś coś?

Proponuję wydrukować GDD w kilku egzemplarzy i wybrać się na wycieczkę.
Lista aktywnych w grze :slight_smile:
Lista aktywnych polskich producentów, studiów gier komputerowych

Trafiłem już na tą listę :wink: przyjrzałem się tym producentom i dwóch mnie zainteresowało. Tylko problem będzie polegać na tym, by móc z nimi współpracować trzeba mieć własny zespół. Na ten moment nie mam nic takiego :wink:

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
No chyba że masz genialny gdd, wtedy wal oknami i drzwiami a także przez dach aż ktoś raczy zerknąć i docenić Twój geniusz w nim zawarty i z miejsca podpisze umowę.

Bo masz gotowy GDD prawda ?

W mojej ocenie może być pomysł genialny ale wiadomo jak to się ocenia własne projekty :wink: GDD mam z tego co widzę to spisany niskiej jakości szkielet (czas bym wszystko spisał pokolei i nie chaotycznie). Skupie się nad rzeczach które muszą być i takich które nie są potrzebne w jakimś tam stopniu. Oraz mechanikę rozpisać, niby chciałbym grę realistyczną ale to większe koszty mogą być.