Poszukujemy grafika 2D do gry w stylistyce pixel art

gamedev
gry

#1

Cześć Wszystkim!

Jesteśmy studentami tworzącymi grę “Space PixBoys”.
Planowo ma być to kosmiczna gra roguelite w stylistyce pixel art i powstaje głównie w celu edukacyjnym, jak i wykorzystania w trakcie studiów.

W głównej mierze nasz zespół studiuje na kierunku informatyka w specjalizacji tworzenie gier komputerowych, a w nasz skład wchodzi, kilku programistów, grafik, game designer oraz UI designer,. Niektórzy z nas mają już także doświadczenie zawodowe i pracują w firmach związanych z game dev.

Poszukujemy ludzi, którzy zasilą nasze szeregi, głównie grafików 2D, tworzących postaci, obiekty oraz tła w stylistyce pixel art.

Mamy proposal gry, podwaliny GDD, przeanalizowany plan pracy i produkcji głównych mechanik oraz założeń. Posiadamy także storyboard i animatic trailera, i to właśnie zakończenie produkcji trailera jest naszym pierwszym celem.

Z racji na to, że z wiadomych przyczyn praca jest nieodpłatna, choć jeśli jakość gry będzie wystarczająco wysoka, to możemy myśleć o wydaniu.
Szukamy głównie osób chcących rozbudowywać swoje portfolio i rozwijać się wraz z nami, czy też robić jakiś side project po godzinach, nie oznacza to oczywiście, że nie przyjmiemy ludzi chętnych zaangażować się bardziej, ale zdajemy sobie sprawę z realiów.

Link do animatica trailera, jeśli ktoś chce poczuć klimat i zrozumieć podstawowe założenia: https://www.youtube.com/watch?v=ynxTXeW6Ct8

Link do one-pagera gry: (w opisie animatica na YT, z racji braku możliwości wklejenia większej liczby linków)

Zainteresowanych współpracą lub chętnych poznać wszystkie szczegóły proszę o kontakt na e-mail: sheercan984@gmail.com