Poszukujemy grafika komputerowego do naszego teamu

gamedev

#1

Witam,
poszukujemy grafika komputerowego do pomocy przy naszej grze multiplayerowej.

Aktualnie zaimplementowany Single Player. Jesteśmy do przodu z pracami programistycznymi, ale póki co odwlekamy dodawanie nowych elementów ponieważ skupiliśmy się na na protokołach TCP/UDP. Co dwa, trzy tygodnie wydajemy nową wersję Alpha którą można pobrać ze strony:

http://diamondclishes.com

Do końca stycznia przyszłego roku powinniśmy mieć możliwość multiplayerowej rozgrywki. Nie się chcę rozpisywać na temat tego jak mamy rozłożone prace, bo w to już wtajemniczymy zainteresowaną osobę.

Planujemy wydać wersję Beta w kwietniu na Steamie.

Nasza gra różni się tym od innych gier iż jest to gra w której dajemy graczowi możliwość tworzenia własnej broni, własnej ekonomi, zaplecza technicznego itd.

Jeśli ktoś lubi strzelanki to będzie maksował zdolności walki dystansowej, a z kolei osoba która lubi gry strategiczne będzie starała się uzyskać przewagę po przez budowanie swojego konta od strony ekonomicznej.

Przewidujemy więcej gatunków gier które będzie można rozwijać za pomocą naszej platformy chociażby Arcade.

Diamentowe Klisze to gra w której to gracze decydują o gatunku który rozwijają, a nie jest on z góry im narzucony. Dzięki tej platformie gracz który lubi gry ekonomiczne jak i gracz który lubi strzelanki będą mogli grać wspólnie w jednej drużynie jak i przeciwko sobie.

Co do fabuły to rozgrywka dzieje się w odległej przyszłości w której po wojnie nuklearnej o “Planecie Ziemia” pozostały jedynie wspomnienia. Jednakże główny bohater dzięki najnowszym technologiom, wieloletnią podróżą w przestrzeni kosmicznej w stanie hibernacji, trafia na planetę która nadaje się do zamieszkania. Gracz zaczyna grę z jednym budynkiem. Walcząc z wrogą cywilizacją “obcych” na planecie którą stara się zasiedlić gracz rozwija swoją bazę. Tryb multiplayerowy będzie się rozgrywał na asteroidach, które są niezwykle bogate w surowce - bardziej niż zamieszkiwana planeta, jednakże na to żeby wydobywać surowce z przestrzeni kosmicznej wpadli już inni gracze i tu pojawia się tryb multiplay.

Poszukujemy grafika komputerowego/animatora , który przyłączy się do naszej ekipy.

Niestety nie jesteśmy na ten moment w stanie zaoferować wynagrodzenia finansowego, jednakże każdy wkład w nową wersję gry jest rejestrowany i oceniany pod kątem stopnia trudności. Owoce z każdej wersji są podliczane i dzielone jako procentowy udział w przyszłych zyskach.

Nie chcę pisać że potrzebujemy jakiejkolwiek grafiki, jednakże na ten moment wiele z naszych modeli zastąpione są “placeholderami” i tak naprawdę początkujący grafik, czy ktoś z pasją do robienia grafiki byłby nieocenioną pomocą przy naszym projekcie.

Najbardziej jesteśmy zainteresowani osobami które imają się Blenderem.

Pozdrawiam
Dj


#2

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Świąt Bożego Narodzenia, a także Szczęśliwego Nadchodzącego Nowego Roku dla Was i Waszych Rodzin ;} WiseLandGames


#3

Hej, temat wydaje się być bardzo interesujący. Chętnie wezmę w nim udział, ale link do strony nie działa i ciężko ocenić jaki typ modeli będzie potrzebny. Odezwij się w celu obgadania szczegółów.
Mati


#4

Witam, jeszcze aktualne?