Potrzebny Grafik 2D


#1

Jesteśmy hobbystycznym niewielkim początkującym studiem zajmującym się tworzeniem gier komputerowych 2D.
Nazwa studia , Evolv Pixel Studio " poszukujemy do naszego zespołu animatora-grafika hobbystę pasjonata na dłuższą metę, który nie boi się wyzwań i będzie wsparciem dla naszego grafika w zespole.
Obecny skład zespołu to dwóch programistów jeden grafik oraz jeden muzyk.
Bardziej interesuje nas dalsza współpraca, która w przyszłości może zaowocować solidnym wynagrodzeniem jeśli stworzone projekty spełnią wymagania, a same produkcje zostaną przyjęte ciepło wśród graczy.
Obecnie pracujemy nad grą platformową 2D tworzoną w środowisku programistycznym GMS
Gra ukaże się na platformy PC/Switch (więcej szczegółów na temat produkcji w korespondencji mailowej na skofranci@gmail.com )
Jest to nasz debiut na arenie India games Nasz projekt początkowo był nie dużą grą stworzoną na potrzeby pracy inżynierskiej ; jednak z biegiem czasu ewaluował więc postanowiliśmy,że zajmiemy się Jego produkcją.
Gra powstaje od 2014 roku,ale ze względu na złożoność projektu jak i braku w tamtym okresie grafika w zespole projekt był dłuższy czas zawieszony.
Przez ten okres czasu pracowaliśmy nad silnikiem gry,który został praktycznie ukończony.
Gra wymaga dużego nakładu pracy od strony wizualnej.
W załączniku przedstawiamy jak mniej więcej wygląda jedna z części samej scenerii.
Proszę nie sugerować się mocno stroną wizualną…tu jest jeszcze załączona stara grafika…nowa jest w przygotowaniu.Chodzi głównie o zarys gry.
Gra ma status beta.Na życzenie możemy przesłać pokazowe demo gry.

[https://drive.google.com/file/d/1Q16IjGW2wWGEBKYMxFvt7sImOd_H8d_x/view]