Potrzebuje osoby do robiena modeli 3d do Unity

Mam swój projekt gry potrzebuje do niego modeli a sam nie umiem robić.
Pomoże mi ktoś ?

Tutaj każdy ma jakiś projekt gry. A ci bardziej ogarnięci nawet je tu prezentują.

Nawet zachodnie co powiem, A najlepiej pomorskie, chociaż wystrzegaj się trójmiasta!

To nie źle. Ja pisze o unity a ten z pomorzem wyjeżdża.

Hahaha dobre :smiley:

Dalej szukam osoby do robiena modeli 3d.

Ehhhh, człowieku…

JAKIE modele? Low-poly, mid-poly, high-poly? Jaka tematyka: militaria, postacie, stwory, domki, …? Jakieś referencje do wyobrażanej stylistyki?

Bez podstawowych informacji nikogo nie znajdziesz.

I jaki budzet :smiley:

Domy, blokimieszkale

Co to jest “blokimieszkal” ? :confused:
a te blokimieszkale to w hi-poly, low-poly, realistic, cartoon…

Jeśli potrzebujesz muzyki do swojej nowej gry, napisz do mnie na maila: ruben.aczkiewicz@gmail.com

Napisz coś o grze. Wklej kilka screenów, konceptów. Napisz dokładnie jakiej grafiki potrzebujesz (styl)
Napisz coś o sobie. Wiek, doświadczenie, jak myślisz, dlaczego ktoś miał by poświęcać swój czas dla ciebie?
Co oferujesz w zamian za pomoc?

Uzupełnij proszę powyższe informacje w pierwszym poście w ciągu 24h. W przeciwnym wypadku post zostanie skasowany.

tak kurde powinna wyglądać odpowiedź na ten post. Ale żeby wymagać czegoś takiego trzeba by mieć moderatora. Kiedyś tu wspominałem, że mogę się tym zająć. Spisał bym kilka prostych zasad odnośnie zamieszczania postów ‘rekrutacyjnych’, bo to z nimi zawsze są największe jaja. Tylko do tego to jeszcze pozostali użytkownicy forum musieli by chcieć takiego moderatora. Jak coś to trujcie tyłek adminowi.

A tam odrazu kasowac - zrobic dzial humor i tam przerzucac :smiley:

Masz link do demo
https://gamejolt.com/games/City_life_simulator/316261

Już nie aktualne. A co do tego demo to grafika jest taka jaka jest a domki trochę je poprawiłem.

O, polecam tego użytkownika!

Ja bym chciał takiego moderatora :slight_smile: Co tu może jeden admin na taki tabun ludzi? Chyba niewiele. Zresztą jestem tu od niedawna nie widziałem żadnej jego interwencji, chyba chłop przeszedł na emeryturę :smiley: