Potrzebujesz muzyki do gry? Chętnie nawiążę współpracę


#1

Jeśli potrzebujesz do swojej gry wyjątkowej oprawy dźwiękowej, to dobrze trafiłeś! Zajmuję się kompozycją muzyki na potrzeby produkcji audiowizualnych. Najlepiej czuję się w klimatach ambientowych, ale potrafię również dostosować charakter utworu do konkretnego zlecenia, co czyni muzykę jeszcze bardziej niepowtarzalną. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, pisz śmiało. Adres mailowy: mgodek25@gmail.com
Chętnie odpowiem na każde pytanie.
Małe portfolio znajduje się w linkach poniżej:
https://soundcloud.com/marcin-godek
https://www.youtube.com/watch?v=ZeWIL45_GLY


#2

Jaka jest cena Twoich usług? Płatne z góry niezależnie od tego, czy gra jest/będzie za free czy płatna, czy w przypadku sprzedawania swojej produkcji można Ci zapłacić po pierwszych zyskach? Jeśli tak to jakie są Twoje stawki - XXX zł za utwór czy procent od zysków sprzedaży?

Warto to myślę uściślić :slight_smile:


#3

Jeśli chodzi o stawki za utwór jest to indywidualna sprawa, bo cena utworu na fortepian i cena utworu orkiestrowego nie będą takie same ze względu na ilość czasu pracy, który pochłaniają. Jeśli chodzi o omówienie warunków współpracy, to również zapraszam do kontaktu, ale biorę pod uwagę obydwie opcje, czyli płatność z góry lub płatność po osiągnięciu zysków.

Pozdrawiam forumowiczów :wink:


#4

Miele portfolio. Solidny warsztat. Czy drogi Marcinie, muzyka pod klimaty S-f ,podróże w czasie ,alternatywne wymiary, jesteś wstanie coś wyczarować? Staram się ugryźć ten klimat i cały czas szukam odpowiedniego podkładu. Gra to dość rozbudowany już projekt rpg więc żadna szybka purchawka pod strzelarkę nie wchodzi w gre.
POZDRO :stuck_out_tongue:


#5

Jeśli chodzi o Sci-Fi to nie będzie z tym problemów. Dużo inspiracji czerpię właśnie ze Sci Fi. Jeśli jesteś zainteresowany, to proszę o maila :wink:

Pozdrawiam :wink: