Problem z 2d side scrollerem

Witam was serdecznie,
Jestem nowym użytkownikiem i musicie mi wybaczyć, jeśli przeoczyłam podobny temat. Zależy mi na tym, by szybko rozwiązać problem.
Tworzę grę 2d side scroller. Wszystko idzie dobrze, ale od jakiegoś czasu zaczęła mi się psuć główna postać. Z początku wyglądało to jakby komputer nie do końca nadążał i podczas podglądu gry, postać co jakiś czas robiła się lekko rozpikselowana. Nie przejmowałam się tym, ale z czasem zaczęło się robić co raz gorzej. Tydzień temu postać była już mocno rozpikselowana przy każdej swojej animacji, ale wystarczyło ją przeklikać w flipbooku i png by wróciła do normy na czas podglądu. Teraz jednak psuje się po paru sekundach podglądu gry. Sprawdzałam na nowym projekcie, czy będę miała ten sam problem, ale wszystko było w porządku. Postanowiłam więc migrować pliki do nowego projektu, ale niestety, postać znów robi się rozpikselowana.

Gra jest już całkiem rozwinięta jeśli chodzi o blueprinty i naprawdę nie chciałabym stracić pracy jaką w to wszystko włożyłam. Nie wiem jednak co z tym fantem zrobić. Projekt robię w ramach dyplomu, dlatego zależy mi też na czasie.
Pracuję na wersji 4.14.2. Być może wszystko zepsuło się przez zmianę wersji z starszej na nowszą, ale nie jestem tego pewna.

Przesyłam jeszcze screeny byście wiedzieli o czym w ogóle mówię :slight_smile:

Pozdrawiam was serdecznie,
Koral

Rozwiązany. Zrobiłam od nowa :slight_smile: