Programista-hobbysta dołączy do ekipy/szuka ekipy

Cześć, od pewnego czasu szukam jakiejś ekipy gdzie mógłbym się przydać jako programista. Dodam że jestem hobbystą i raczej nie pracuje jeszcze zawodowo jako programista co nie oznacza że jestem słaby. Programuję głównie w C# i chętnie dołączę do jakiegoś sensownego projektu.
Z pewnością większe doświadczenie mam w webdevie i chętnie wezmę udział przy jakiejś grze przeglądarkowej - jestem w stanie zaprojektować jakąś stronę i wykonać ją z pełną funkcjonalnością (nie używam PHP!), bardzo dobrze potrafię korzystać z HTML, CSS, JS (+ jQuery), ASP.NET (+ MVC), Gita i różnych technologii w ASP.NET MVC
Nie potrafię rysować (mam jakiś anty-talent) i cokolwiek miałbym robić to żadnej grafiki Sobie sam nie przygotuję
Jeśli chodzi o tworzenie gier to tutaj się nie mogę za bardzo pochwalić umiejętnościami (ale chętnie się douczę) i potrafię
b. dobrze korzystać korzystać z Unity 3D (ale tylko do gier 2D :smiley:) oraz oprogramowania XNA/MonoGame
Jeśli więc jest jakaś ekipa (lub pojedyncza osoba) gdzie mógłbym się przydać to proszę o jakiś kontakt tutaj lub na PW

Witam,
W jakim stopniu znasz PHP? Bo jeśli chodzi o programistów to szukamy jedynie koderów PHP

Nie znam w ogóle, nie korzystam z PHP

Tak czy inaczej potrafisz programować. Nie byłoby chyba problemem podszkolić się w PHP? O ile interesuje Cię współpraca…

Rzeczywiście nie byłby to raczej problem :slight_smile: