Programista szuka osoby do pomocy

game-design
projektowanie-gier
gamedev

Cześć, na co dzień pracuję jako programista.
Chciałbym stworzyć pewną grę. Spisałem Game Design Document -> https://docs.google.com/document/d/1JKvJPTyj9YSLh7gstLlg0_X43OQBIdfe1EQjAYUmpMM
Jeśli ktoś jest zainteresowany i chciałby razem ze mną tworzyć grę to zapraszam do kontaktu tutaj.
Możecie też napisać na kontakt@mazurdorian.pl
Umówimy się wtedy, żeby pogadać na jakimiś Discordzie lub gdziekolwiek.

Witaj! Gra mocno przypomina mi ‘Duelist’ zarówno planowanymi mechanikami jak również grafiką.
Wyróżniać może właśnie ten aspekt ewolucji jak w pokemonach. Czy grafika zaprezentowana w GDD jest Twoja czy służy tylko jako przykład stylistyki? W jakim engine będzie tworzona gra? Na razie jestem mocno zaabsorbowany własnym projektem, ale kiedyś myślałem o właśnie takiej karcianej grze z figurkami i jako fan gry ‘Poxnora’ mogę coś tam podpowiedzieć. W tego typu grach ważne jest opisanie uniwersum i określenie czy ma być osadzone w świecie fantasy, cyberpunk itp.
Deck jest bardzo mały i ma tylko 6 kart a do tego można wykorzystać 3? Brakuje mi też innych rodzajów kart jak czary lub ekwipunek. Nie ma także żadnego awatara. Coś takiego dodaje głębi rozgrywce.

W sumie podobna trochę do Duelist ale na to jednak widzę inaczej.
Swoją drogą dzięki za info, nie wiedziałem że istnieje coś podobnego :smiley:
Zaprezentowana grafika jest w połowie moja i w połowie pobrana gdzieś z internetu. Chciałem coś już wrzucić i pokazać.