Programista szuka stażu / pracy c#, c++. Unity 3D

Witam, wróciłem do polski niecałe dwa tygodnie temu, po ukończeniu kierunku Games Development w Londynie. Posiadam na swoim koncie kilka prywatnych projektów, pare udanych games jamów oraz gry stworzone na potrzeby uniwersytetu. Chciałbym wystartować swoją karierę w Polsce, aktualnie mieszkam we Wrocławiu.
Portfolio oraz CV udostępnię gdy ktoś zainteresuję sie moją osobą. Nie zależy mi na wielkich pieniądzach, ale na doświadczeniu i pracy w szybkim i rozwijającym sie zespole.
C#, Shaders, C++, PixelArt, AI, Engine Development

Pozdrawiam
Przemek

Podbijam temat, dalej aktualny.

Podbijam temat, dalej aktualny.

Podbijam temat, dalej aktualny

Podbijam temat, dalej aktualny

Podaj przynajmniej link do czegos!

Nikt tych forow nie sprawdza codziennie, tylko od czasu do czasu sobie crawluje i patrzy na dostepnosc linkow wiec omija cie tona ofert pracy.

Hej :slight_smile: Czy temat nadal aktualny? Firma Ten Square Games szuka Game Developerów do swojego zespołu, znaleźliśmy Twój post i chętnie dowiemy się o Tobie czegoś więcej :slight_smile: Jesteśmy dużą, szybko rozwijającą się firmą, z ciekawymi projektami i myślę że możemy zaoferować Ci to, czego poszukujesz. To nasz mail: jobs@tensquaregames.com , jeśli jesteś zainteresowany - podeślij CV :slight_smile:

Witam, nazywam się Grzegorz Regliński i reprezentuje firmę Boombit Games.
Zajmujemy się wytwarzaniem gier na platformy mobilne i szukamy Unity C# developerów do nowo tworzących się projektów.

Jeżeli jest Pan zainteresowany dalszą rozmową zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Grzegorz Regliński
http://boombit.com/
g.reglinski@boombitgames.com