Programista szuka stażu / pracy c#, c++. Unity 3D


#1

Witam, wróciłem do polski niecałe dwa tygodnie temu, po ukończeniu kierunku Games Development w Londynie. Posiadam na swoim koncie kilka prywatnych projektów, pare udanych games jamów oraz gry stworzone na potrzeby uniwersytetu. Chciałbym wystartować swoją karierę w Polsce, aktualnie mieszkam we Wrocławiu.
Portfolio oraz CV udostępnię gdy ktoś zainteresuję sie moją osobą. Nie zależy mi na wielkich pieniądzach, ale na doświadczeniu i pracy w szybkim i rozwijającym sie zespole.
C#, Shaders, C++, PixelArt, AI, Engine Development

Pozdrawiam
Przemek


#2

Podbijam temat, dalej aktualny.


#3

Podbijam temat, dalej aktualny.


#4

Podbijam temat, dalej aktualny


#5

Podbijam temat, dalej aktualny


#6

Podaj przynajmniej link do czegos!

Nikt tych forow nie sprawdza codziennie, tylko od czasu do czasu sobie crawluje i patrzy na dostepnosc linkow wiec omija cie tona ofert pracy.


#7

Hej :slight_smile: Czy temat nadal aktualny? Firma Ten Square Games szuka Game Developerów do swojego zespołu, znaleźliśmy Twój post i chętnie dowiemy się o Tobie czegoś więcej :slight_smile: Jesteśmy dużą, szybko rozwijającą się firmą, z ciekawymi projektami i myślę że możemy zaoferować Ci to, czego poszukujesz. To nasz mail: jobs@tensquaregames.com , jeśli jesteś zainteresowany - podeślij CV :slight_smile:


#8

Witam, nazywam się Grzegorz Regliński i reprezentuje firmę Boombit Games.
Zajmujemy się wytwarzaniem gier na platformy mobilne i szukamy Unity C# developerów do nowo tworzących się projektów.

Jeżeli jest Pan zainteresowany dalszą rozmową zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Grzegorz Regliński
http://boombit.com/
g.reglinski@boombitgames.com