Programista Unreal Engine 4 dobrze znający silnik i C++


#1

Tworzysz gry? używasz Unreal Engine 4? Chciałbyś zrobić coś innowacyjnego? Nową technologię? Chcesz mieć coś swojego? Zrób to z nami. Przez najbliższe miesiące będziemy starać się stworzyć nową technologię do AR w wysokiej jakości, koniec z postaciami wyglądającymi jak narysowane czy wycięte z zdjęcia, stawiamy na realistyczne renderowanie z wykorzystaniem map światła i trójwymiarowych map otoczenia, brzmi dobrze? Pytasz jak? Dołącz do nas a dowiesz się tego niebawem :slight_smile:

Szukamy do pierwszego etapu startupa programisty UE4, content będziemy renderować na serwerze więc znajomość linuxa jest mile widziana. Aktualnie w teamie mamy: specjalistę od streamingu i programowania sieciowego, programistę aplikacji mobilnych, specjalistę od OpenCV, poszukujemy właśnie Ciebie, kogoś kto zna Unreal Engine 4 i jego wnętrzności.

Najbardziej chcielibyśmy mieć osobę na miejscu w naszym biurze w Warszawie, ale praca zdalna też wchodzi w grę.

Możemy zapłacić około 10 tysięcy złotych B2B. I oczywiście dla tak ważnej osoby w teamie mamy przewidziane udziały.

W ciągu 5 miesięcy musimy zrobić demo technologii dla Disneya i Pixar, które to zainteresowane są wyświetlaniem filmów w 3d przy użyciu naszej technologii. Będziemy też rozmawiać z producentami gier.
Chcemy uzyskać coś takiego jak to - https://www.youtube.com/watch?v=vZRFcGrrsyc - z tym że działające w połowie przyszłego roku, a nie za 10 lat.

Czujesz że dasz radę? Proszę o kontakt na PW lub email do michal@emikse.com

Jeśli znasz kogoś kto mógłby się nadać to mamy przewidzianą nagrodę 2000 zł za polecenie programisty którego zatrudnimy.