Projekt dla Ultimate Games, top Down Shoter

Witam szukam osób które były by chętne poprowadzić ze mną poniższy projekt do grywalnego prototypu. Od ostatniego momentu, który był 3 tyg temu i wyglądał tak:

Doprowadziłem ja do stanu poniżej

Oraz posiadam już rozpisane GDD, Zaplanowane 3 Milestony oraz Gotową Asset Liste.
Po ciężkich próbach zrobienia czegoś z niczego udało mi się pozyskać wydawce, był to 1 wydawca z którym rozmawiałem i się zgodził, “jednak nie oferował kokosów, może jestem słabym negocjatorem nigdy nie inwestowałem w to pkt. rozwoju mojej postaci no cóż”

Głównym celem tej gry jest Coop vs AI. oraz kampania dla pojedynczego gracza.
Projekt jest tworzony na silniku UE4 v 4.23. 60% BP i 40% C++.

W tym momencie szukam osób, które mógłby by poświecić od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo. M.in nad implementowaniem i testowaniem nowych mechanik jak rzuty granatem, nowe bronie, pułapki Eventy na level mapie etc.
Czy coś bardziej designerskiego rozstawianie znajdźków na mapie jak w Sekiro, wpływ na fabułe gry, rozwojem dialogów, wprowadzaniem innych ciekawych elementów.
Grafików, którzy chcieliby opanować lub już potrafią podany styl graficzny

Grafików 2D, którzy lubią rysować portrety kosmitów i robotów, które docelowo beda przypominac portrety z gry Stelaris.
88 votes and 17 comments so far on Reddit

Rozgrywka w prototypie jest zaplanowana na +/- 20 min. Wynagrodzenie za pracę jest możliwe po wydaniu prototypu gry który potrwa 3 miesiące i będzie “zadowalający”, jednak w szczególności graficy 2D lub 3D, którzy będą posiadali zawodowe umiejętności postaram się o wynagrodzenie. jednak tak jak mówię do prototypu będzie ciężko.
(Jest również data “early acces” tej gry, która udało mi się ustalić i będzie trwać ± 9 miesiecy.)

Projekt będzie rozwijany prze zemnie pod względem mechaniki gier i implementacji oraz networkingu oraz przez zewnetrzną firme, która osobno wszystko od strony wizualnej (grafiki,dzwieki etc.). Wiec osoby ,które będa chciały sie podszkolić z tego fachu zapraszam i nie wykluczam ,że osoby które będą posiadały podobne umiejętności szczególnie od strony graficznej dostaną wynagrodzenie.

Myślę ,że nawet istnienie możliwość zaliczenia podczas pracy nad tym projektem praktyk szkolnych :smiley:

Kontakt

Witam, wspomniany stelaris jest mi bardzo bliski jeśli chodzi o styl, z chęcią bym się połączył do projektu, jednak musiał bym najpierw zainwestować w pc, będę miał twój post na uwadze, jeśli jesteś chętny to możemy również rozwinąć mój projekt, z tego co rozumiem to programowanie i baza danych jest Ci nie straszne

Link do Discorda wygasł. :confused: