[Projekt niekomercyjny] Veritas RP - serwer na Gothic 2 Online poszukuje wsparcia programistycznego w zespole script [Squirrel/LUA/Rodzina C]


#1

Szanowni Państwo,
projekt Veritas Role-play, czyli niekomercyjny serwer oferujący rozgrywkę opartą na sztuce odgrywania ról w Gothic 2 Online, poszukuje współpracowników do tworzenia tzw. skryptu. Platforma jest oparta na języku Squirrel, który specjaliści określają jako „LUA, lecz z zastrzeżeniem, iż jest to język obiektowy”. Jest on ponadto podobny do języków z rodziny C.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to – co najmniej – egzotyczny system, niemniej ufamy, że znajdą się śmiałkowie, którzy zechcą stanąć w szranki z tam wymagającym przeciwnikiem. Możemy zagwarantować wstępne wprowadzenie w obce środowisko pracy, ponieważ dysponujemy dwuosobowym zespołem skrypterów (w tym – deweloperem platformy, na której będzie działał nasz serwer).

Nasze przedsięwzięcie jest, jak się rzekło, i pozostanie niekomercyjne, dlatego nie możemy zaoferować wymiernej gratyfikacji. Niemniej warto mieć na względzie, że opanowanie relatywnie wymagającego i niszowego języka powinno być korzystnym atutem dla wszystkich programistów, świadczącym o ich wszechstronnych kompetencjach.

Wybrane materiały ilustrujące projekt:

  1. Zwiastun:
    https://www.youtube.com/watch?v=Mm7Tj1iYkE4
  2. Serwer discord:
    https://discord.com/invite/bHus7nbK5v

W wypadku zainteresowania naszą ofertą – najuprzejmiej proszę o kontakt, najchętniej drogą discord: Hoffman#0357

Z szacunkiem