Projekt VR hobbistycznie

projektowanie-gier
gamedev

Witam, jestem 23 letnia osoba, ktora hobbistycznie bawi sie programami taki jak blender czy Unity. Od paru lat wzialem na celownik VR. Nie bede oszukiwal skradlo to moje serce. Gdy pierwszy raz je zalozylem w kafejce ( tak jak kiedys bylo z PC ) i zaczalem grac odrazu uswiadomilem sobie ze to jest przyszlosc ze to jest cos wiecej niz granie na wyzym levelu. Zwrocilem uwage ze mozna to wykorzystac nie tylko do gier ale takze do szkolen, instruktazy, wizualizacji np. projektow budowlanych, mebli, czy wnetrz, lecz nie o tym tutaj. Szukam ekipy non profit ktora zbierze sily i stworzy cos fajnego na te platforme. Osobiscie posiadam Oculus Rift CV1 with touch. Przepraszam za brak polskich znakow mieszkam aktualnie w Kanadzie i nie mam polskich znakow. Osoby zainteresowane i chetne do dzialan prosze o zostawienie po sobie sladu w tym temacie.
Pozdrawiam Radek

Cześć,moge przystąpić do projektu jako concept art:)

Czesc Patryku, milo Cie tu zobaczyc ! :slight_smile: zrobmy tak jak sie zbierze mniejsza lub wieszka ilosc osob zalozymy jakiegos discorda/google drive i zaczniemy dzialac!