Pytanie o koszta zrobienia sprite'ów, klatek

Cześć. Jestem początkujący, robię projekt po godzinach i chciałbym powoli zacząć kupować sprite’y. Na początek potrzebuje głównego bohatera z animacjami: stanie, bieganie, kucanie + przemieszczanie się, skok + opadanie, przyklejenie do ściany, odskok od ściany, atak mele (kombinacja 3 ciosów), otrzymywanie obrażeń, śmierć. Mam concept art postaci, czyli potrzebuje osoby, która przerysuje i zrobi klatki, które zamienię następnie w flipbook’a:) Orientuje się ktoś, ile może kosztować zrobienie czegoś takiego? Może jakieś widełki cenowe, żebym nie dał się oszukać jak będę kogoś szukać xD.
Pozdrawiam.

Nikt Ci nie odpowie na to pytanie, bo to zależy od wielu czynników. Np. styl, wielkość / szczegółowość postaci, długość i ilość kluczowych klatek, doświadczenia artysty itp.
Jeśli chcesz ograniczyć koszty to pomyśl o animacji szkieletowej np. z użyciem Spine.

Pogadaj z 2-3 artystami, zleć im na początek przygotowanie jednego sprite postaci bez animacji. Oceń jak Ci się podobała współpraca, terminowość i ostateczny rezultat względem kosztów. Podpisz umowę na animację z tym, który zrobił najlepszą robotę.

Ok, dzięki przynajmniej za podpowiedz. Zapomniałem wczoraj napisać, że styl coś ala Rayman, Ori itp. i że właśnie chciałbym na “kościach”:slight_smile: Może nie aż na takim poziomie jak Rayman (bo wiadomo - $$) ale też nie jakaś tandeta:D No nic, zrobię tak jak mówisz i może napiszę na jakimś forum albo grupie FB, że szukam wykonawcy.

Polecam artstation. Łatwo wyszukać artystę, można wyszukiwać po lokalizacji np. konkretne miasto w Polsce, po skillach itp. Od razu uderzyć do artystów, których styl Ci się podoba.

Świetna strona. Dziękuję bardzo:)