Ramball - moja pierwsza gra [open beta]

gamedev

Cześć, od ok. 3 tygodni piszę pierwszą własną gierkę w unity, jak na razie całość idzie w dobrą stronę, codziennie staram się coś dodać. Liczę na wasze opinie i sugestie, dziękuję :)
Wydaje mi się, że nie muszę opisywać o co chodzi w grze, wszystko widać na zdjęciach, po prostu trzeba dotknąć zielonej platformy. Każdy poziom jest zróżnicowany (np. 3 lvl zglitchowany, na 5 jest trampolina itd.). Aktualnie jest tylko 6 poziomów, ponieważ skupiałem się na innych rzeczach, dzięki czemu teraz mogę łatwo dodawać poziomy.
Aktualnie jest to open beta i cały czas pracuję nad grą, na pewno do poprawy jest optymalizacja.
Link do gry: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MGgames.Ramball&gl=PL
Discord: https://discord.gg/6MM2BdC

Cześć,

Pewnie liczysz na jakiś feedback, winc proszę:

• Jeżeli tworzysz post gdziekolwiek mający zachęcić kogokolwiek do rzucenia okiem na grę, to nie ograniczaj go nigdy do cześć+linki. Na itch’u masz filmik, czemu nie wkleiłeś go tutaj ?

• Czemu wersja do pobrania a nie web build? Po pierwsze dobrze jest maksymalnie ułatwić pierwszy kontakt z grą a konieczność pobrania czegokolwiek niczego nie ułatwia. Po drugie jesteś randomem z internetu, a ze względów bezpieczeństwa zaleca się nie odpaląć plików wykonywalnych od randomów z netu.

• “Simple game where you must rotate platform to ball touch green, levels are varied.” - Na mój średnio-zaawansowany angielski to zdanie to tzw. bełkot.
    "This is a simple game where you have to rotate the platform so that the ball touches the green object. Varried levels

Gra całkiem fajna, dobra gry nudze się w autobusie, znalazłem dwa problemy,

musiał byś poprawić sterowanie kamerą, często nie widać kuli, i nie wiem dlaczego ale u mnie nie działa wyjscie do menu

Kamera w grze jest na pewno do poprawy, to samo tyczy się sterowania.
Co do menu to nie wiem czym to jest spowodowane, na każdym telefonie działa bezproblemowo.
Dziękuję za opinię.