**Rekrutujemy w Ten Square Games!**

gamedev
game-design
projektowanie-gier

Wydaje Ci się, że rynek gier f2p to mały wycinek branży gamedev? Nic bardziej mylnego!
W Ten Square Games robimy gry hobbistyczne na platformy mobilne, w które grają miliony osób na całym świecie!

Słyszałeś/słyszałaś, że crunche i nadgodziny to norma w branży? Zapraszamy do TSG, gdzie w przyjaznej atmosferze pracujemy nad wspólnym sukcesem, a ponieważ nie mamy wydawcy, sami sobie organizujemy terminy i wyznaczamy kierunki rozwoju!

Aktualnie poszukujemy do naszych projektów kreatywnych osób na stanowiska:

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, rozwijać z nami fajne projekty w świetnej atmosferze - Aplikuj! :slightly_smiling_face:

Więcej info o nas oraz pozostałe oferty pracy znajdziesz na https://tensquaregames.com/

Nie potrzeba wam osoby odpowiedzialnej za muzyke? :slight_smile:

Ja się zastanawiam. Jeden z moich kolegów zapraszał mnie na ostatnim game dev Wrocław.
Natomiast ja chyba jeszcze poczekam do następnego spotkania. Jak widzę macie deva i managera, więc pewnie znajdę coś dla siebie.

Hej!
zapraszamy do aplikacji!
nie ma co czekać :slight_smile:

Pamiętam jak kilka lat temu aplikowałam do Was. Przeszłam zadanie testowe i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Nie mieszkałam wtedy we Wrocławiu, specjalnie zrobiłam sobie kilkugodzinną wycieczkę z noclegiem aby być na czas. Na miejscu zaskoczenie - nikt się mnie nie spodziewał, nie było nawet gdzie tej rozmowy przeprowadzić. Usiedliśmy w jakiejś salce, ale co chwilę ktoś wchodził, bo okazało się, ze właśnie o tej godzinie miało się odbyć zebranie programistów. Nie muszę chyba pisać jak się to wszystko skończyło. Pozostał tylko niesmak do Was jako firmy i Waszych produktów.

Hej!
bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce kilka lat temu, musiało wyjść jakieś nieporozumienie.
Zakładam, że od tamtego czasu proces rekrutacyjny w naszej firmie bardzo się zmienił, by takich sytuacji uniknąć. Takie sytuacje niekiedy ukazują błędy organizacyjne, które należy naprawić, mam nadzieje, że jesteśmy w stanie zmienić Twoje zdanie o naszej firmie i na nowo do siebie przekonać :wink:
Pozdrawiamy,
Zespół Rekrutacji :slight_smile:

Oj tam oj tam. Jakieś dwa lata temu byłem na rozmowie w firmie Pivotal Polska. Gość najpierw obskoczył wszystkie ‘salki’ bo okazało się, że ktoś mu zajał jego zarezerwowaną. Wszystkie były zajęte (salki to za dużo powiedziane). W końcu rozmowa odbyła się w … pomieszczeniu 2x2 metry, przy otwartym na oścież oknie bo upały były. Na stojąco, nie było nawet gdzie papierów położyć bo okno nie miało parapetu. Na szczęście nie wygłupiali się i nie dzwonili potem, chyba ze wstydu :slight_smile: