ReMake gry MuOnline(MMORPG), UE4-jedna mapa

projektowanie-gier

Fanowski projekt zrobienia ReMake gry **MuOnline** na silniku Unreal Engine 4 - jak na razie tylko jedna mapa a w zasadzie jej część.

Nie wiem czy są osoby, które jeszcze kojarzą tą grę ,ale Ja, jako wielki fan pamiętam czasy jak się siedziało i grało godzinami :slight_smile: Niby zabijanie mobków i ubieranie się + rywalizacja między graczami sprawiała, że od gry nie sposób było się odciągnąć, ale to były inne czasy. Czy gra przyjęła by się w dzisiejszych czasach ? Tego nie wiem, ale na pewno znalazło by się kilka osób takich jak Ja(fanów), którzy z chęcią by zagrali.

Mam świadomość, że jest to baardzo ambitny projekt na dłużej, dlatego też najpierw spróbuję zebrać kilka konkretnych osób i dopiero później zacząć działać dalej. W planach chciałbym skupić się głównie tylko na jednej mapie a w zasadzie na jej części, stworzyć kilka rodzajów potwór ,odpowiednie animacje i teren, reszta w rękach programistów. Wiadomo, że im bardziej ogarnięte osoby będą chciały dołączyć, tym będą większe szanse na powodzenie projektu.

Kogo potrzeba:

• programisty/ów, który czuje się na siłach stawić czoła wyzwaniu jakim jest dziedzina mmorpg :>
  • osoby, która by było odpowiedzialna za rzeźbienie postaci, retopologia i textury
  • inne osoby też mile widziane

Coś o mnie. Jestem takim jak by generalistą, który w projekcie chciałby głównie skupić się na animacji postaci, ale równie dobrze mogę zajmować się modelowaniem otoczenia, czy później stworzyć jakieś VFX do postaci :slight_smile:
Moje animacje
Jak coś robić to najlepiej razem w jakimś konkretnym celu :slight_smile:

Jeżeli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany/na to zapraszam do kontaktu, Pozdrawiam :blush:

btw. ktoś już próbował odtworzyć grę : Mu Online Remake - Lorencia’s Tales | 2017 Teaser

i to nawalanie w spacje, gdy nagle się usłyszało charakterystyczny brzdęk wydawany przez wypadający z moba bless lub chaos :slight_smile:

Powodzenia!