Run Deer Run - moja pierwsza gra (Android)

Hej, chciałem się tutaj podzielić moim pierwszym tworem growym - jest to prosta gra na androida stworzona w unity polegająca w głównej mierze na kicaniu Jelonkiem na tyle umiejętnie, aby się nie wygrzmocił…

Moi znajomi twierdzą, że jest dobra do grania na kiblu, ale chętnie poczytałbym opinię osób postronnych :joy:

Pozdrawiam, i jednocześnie witam wszystkich użytkowników forum, gdyż jestem tu nowy.

Gra jest dostępna na Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moshimoshi.rundeerrun

Hej, dzisiaj dodałem skiny do gry, zapraszam do sprawdzenia:

Pograłem chwilę, fajna, nie grałem wcześniej w coś podobnego. Proste sterowanie i zasady, jednocześnie wymaga koncentracji w opanowaniu zwierzaka aby się nie wyebau. Ogólnie wciąga, dobra robota.

Rzut oka.

Pomysł fajny, estetyczne, grywalne. Dobra gra

Dzięki za miłe słowa! :slight_smile:

Spędziłem z gierką trochę więcej czasu i mam takie spostrzeżenie, że praktycznie nie pokazuje reklam. Jako graczowi mi się to podoba, ale pewnie jako twórca wolałbyś aby gra zarabiała więcej.

Z tego co zauważyłem, to odpalana jest reklama w momencie jak wracam do menu albo zmieni się poziom. Do menu nie wracam bo nie ma po co, a levele przechodzi się rzadko bo to nie jest prosta gra - jelonek dość łatwo wywija kozła. Z grą spędzam kilka minut, w czasie których odpalam level, kilka-kilkanaście prób i wychodzę do androida. W tym czasie nie widzę żadnej reklamy.

Cóż, cieszę się, że reklamy nie są inwazyjne. Tak na prawdę zostały one dorzucone w totalnie końcowym etapie tworzenia, pierwotnie miał być po prostu przycisk donate z odnośnikiem do zbiórki na paypalu, ale jak się okazało to niezgodne z polityką google.

Tak czy inaczej, na chwilę obecną z reklam zarobiłem całe 3 centy! Przy takiej skali, nie napalam się na jakiś zarobek z tej gry, tak na prawdę cieszy mnie już bardzo to, że ktoś spoza kręgu moich znajomych/rodziny zagra i jeszcze mu się spodoba.

Reasumując, cieszę się, że Ci reklamy nie przeszkadzają, swoją drogą w ramach ciekawostki powiem, że na forum pclabu znalazł się koleś, który się oburzył, ze reklam jest za dużo i wystawił mi 1/5 gwiazdki na google play. :smiley:

Hahah pewnie jakiś niespełniony dev :smiley:

Może przesadzę, ale mechanika jest dobra, a graficznie to jest naprawdę ładne. W tej chwili to najbardziej brakuje zasięgu, bo mam wrażenie że gra ma potencjał aby się podobać.