S&M Project. Potrzebny programista Unity

gamedev

Robię projekt wraz ze wspólokatorem. Obaj pracujemy zawodowo od lat, więc gra powstaje na boku jako nasz własny projekt. Proof of concept przerobiony w grę.

Grafika nam trochę wyprzedziła kod gry przez takie smaczki jak pathfinding na nieskończonej mapie i zrozumieliśmy, że dodatkowy programista zajmujący się prostrzymi rzeczami jak np UI albo niektore mechaniki budynków przyśpieszył nam sporo pracę i mi grafikowi pozwolił bardziej ruszyć do przodu.

O samej grze mogę mówić w 2 aspektach mechaniki i klimatu.
Klimat -> Słowiańskie mity i legendy średniowiecze, ale nie tylko. Ogólnie gracz czuje się nieproszony w świecie i wydziera każy kawałek lądu naturze by podporządkować go ludzkości. Dla tych co znają grę wyobrażenie sobie świata wiedzmina jest dośc pomocne. Leszy, wilkołaki, utopce przy wodach. W każdym zakątku czeka zagrożenie od mniejszych po przerażające. Ludzkość wybierze z czego skorzysta w walce o przetrwanie czy bedzie to technologia, a może naturalna magia czy może oswoi otoczenie pod siebie, całość w formie drzewka ulepszeń. (to koncepca która jest, ale jest na liscie do usunięcia gdyby zajęła za dużo czasu)
Mechanika to RTS na mapie generowanej nieskończonej. Generowane struktury gotowe z losowych miejscach oraz oskryptowane eventy.

Jeśli chodzi o pieniądze to rzeczy potrzebne kupujemy z włąsnej kieszeni, na razie to elementy z assetstora jak amplify shader. Później na pewno będzie to muzyka, oraz voice aktorzy.

Co mogę zaoferować osobie która dołaczy do projektu? Myśle o tym dość długo i nie jestem w stanie powiedzieć nic co by mnie przekonało licze na to ze kogoś zainteresuje projektu. Wiadomo każdy jest traktowany tak samo(prawie-> bo nie będę od takiej osoby wymagał by sie dorzucała do kupowanych rzeczy byloby to głupie).
Z takich rzeczy co dostaniesz z projektu to na pewno ciekawy dobrze wyglądający projekt do portfolio.
Eventualny podział zysków o których nie chce mówić bo to nie tak ze gra wyjdzie za miesiąc.
Wkład w powstawanie gry
Można się czegoś poduczyć od mainprogramisty.
I ogólnie miło byłoby kogoś poznać i spędzić czas w dobrej atmosferze.

Nie poganiam nikogo bo nie mamy jeszcze gameplay do pokazania tak na prawdę więc ogłoszenie daje bo może się ktoś skusi, ale też nie liczę na to bardzo bo wiem ze dobrym zwyczajem jest mieć ogłoszenie z gameplay’em jakimś

wspomniany pathfinding https://www.youtube.com/watch?v=iGfOaXjl1JA&feature=youtu.be
np cykl dnia i nocy https://youtu.be/ReI8kAbgIZ4
Wrzucam screeny troszke starsze.

Screenshot_16

Wspomniałbym jeszcze, że przykładam się do zatrudnienia kogoś od marketingu.

Kontakt
Tutaj
discord Mmero#9371
email -> marcin.mmero@gmail.com

Cześć,

Wysłałem maila z wiadomością. Proszę o odpowiedź :slight_smile:

odpowiedziałem i wkleje tutaj też,
Polecam discord zainstalować dla komunikacja gdzie będzie komunikacja z teamem.