Scenarzysta Copywriter Podejmie Współpracę

Szanowni Państwo,
Jestem copywriterem z dużym i szerokim doświadczeniem.
Mam na swoim koncie zarówno scenariusze do gier, jaki i do spektakli teatralnych i filmów.
W przeszłości zajmowałem się również script-doctoringiem i redagowaniem różnorodnych utworów.
Mogę również wykonywać pracę edytorską i tłumaczyć z języków obcych.
Wszystkim Państwu serdecznie polecam swoje usługi.

Z wyrazami szacunku,
GL

Najpierw wrzuć jakieś próbki…

Po co miałby wrzucać to na ogólnym? Jeżeli ktoś takiej osoby potrzebuje to może poprosić o próbkę na priv :slight_smile: Osobiście bym nie wstawiał :stuck_out_tongue:

A ja bym portfolio chętnie zobaczył, bo sam w tejże branży mam swoje korzenie :wink: Poza tym dla copywritera tak samo jak dla grafika, portfolio to w tych czasach podstawa. (nie żeby moje było idealne bo nie aktualizuje i mam je na wixsite który jest do chrzanu, muszę zrobić na wordpressie xD )

Ogólnie zastanawia mnie, czemu copywriterzy oraz graficy często nie udostępniają swoich witryn. Nie dość, że przecież dzięki temu mają większą szansę na to, że ktoś się nimi zainteresuje / znajdzie ich w sieci, to jeszcze reklamę sobie robią niezła. Tak co widzę tu temat to się zastanawiam zawsze, czy niektórzy twórcy są aż tak niepewni swojej własnej twórczości? To niezbyt nakłoni potencjalnego klienta do współpracy :wink:

Portfolio IHMO powinno być standardem ogólnie w jakiejkolwiek pracy twórczej. Nie tylko grafiki, muzyka, copywrite, ale i progarmowaniu

Nawet jak nie udostępnia się w obawie o to, że jest słabe, a wymówką często jest to, że “nie mam wiele prac” lub “są stare”, to powinno się to udostępnić po to, żeby poczytać ewentualne uwagi, przyjąć krytykę i tym podobne :stuck_out_tongue:

Kwestia jest tego że nie zawsze można :smiley: Ja np. głównie posiadam w portfolio rzeczy z firmy w której robię. Moje szczęście że mam pozwolenie na używanie ich w portfolio. Ale są takie firmy które nie wyrażają na to zgody :smiley: Z różnych różnistych powodów, przykładowo gdy firma która zleca wykonanie czegoś, sama dostała na to zlecenie i dostaje za to znacznie większy hajs, wtedy wolą by taki osobnik nic nikomu w związku z wykonaną pracą nie pokazywał :smiley: